Сучасні виклики у світовому суспільстві потребують спільних зусиль країн у розробці та впровадженні ефективних стратегій у медицині для адаптації до нових умов. Відтак, днями відбулася важлива подія – підписання тристороннього Меморандуму про міжнародне медичне партнерство з правлінням клінік Шаріте (Німеччина, Берлін).

Завідувач кафедри психіатрії, наркології та медичної психології ІФНМУ Михайло Пустовойт та генеральний директор «Прикарпатського центру психічного здоров’я Івано-Франківської обласної ради» Мирон Мулик уклали Меморандум про міжнародне медичне партнерство з правлінням клінік Шаріте Німеччина, Берлін (Charité – Universitätsmedizin), зокрема з головою правління професором Хейо К. Кремером, завідувачем кафедри психіатрії та нейронаук, професором Андреасом Хайнцом та головим менеджером університетських клінік Шаріте доктором медичних наук Гельмаром Вауером Кауфом.

Дана співпраця має на меті розвивати сферу охорони здоров’я, обмінюватися досвідом та найкращими практиками медичного управління, удосконалення якості медичних послуг, зокрема впровадження передових технологій, європейських стандартів і протоколів надання медичної допомоги; всебічно сприяти проведенню спільних наукових досліджень, конференцій, стажувань та освітніх заходів тощо.

Меморандум передбачає розвиток сфери ментального здоров’я, створення нових європейських підходів психіатричної допомоги, а також розвиток реабілітаційної допомоги в Україні на основі доказових практик.

Вітаємо кафедру психіатрії, наркології та медичної психології з успішною кооперацією зі славетним європейським центром медичної науки!