Налагоджувати міжнародні партнерські стосунки зі світовими медичними чи освітніми організаціями - це крок до покращеного майбутнього Івано-Франківського національного медичного університету. У п’ятницю, 10 травня, відбулася онлайн зустріч ректора ІФНМУ Романа Яцишина з представниками американської компанії "Codebaby", що займається розробкою медичних аватарів.

«Завдяки доброму другові університету доктору Полу Рунге нам вдалося знайти партнерів за кордоном і розпочати налагодження співпраці щодо використання віртуальних аватарних пацієнтів. Дуже важливо, що ми зможемо користуватись такими аватарами», - зазначає Роман Яцишин.

Наразі відбуваються перемовини, щоб це був спільний проєкт. Важливо мати можливість навчатися на віртуальних пацієнтах й упроваджувати новітні форми навчання, які зараз є цікавими і трендовими.

На зустрічі була присутня й представниця студентсва – Христина Гафійчук. Вона зазначає, що медичні аватари дозволять зробити процес навчання значно інтерактивнішим.

«Така методика - це новий і креативний підхід до вивчення матеріалу. Вона дозволяє наживо комунікувати з пацієнтом та відчути себе лікарем, а не тільки студентом з ситуаційною задачею у руках. З нетерпінням чекаю її впровадження у навчальний процес», - говорить Христина Гафійчук.

Адміністрація університету дякує доктору Полу Рунге та іноземним партнерам за всебічну підтримку та сподівається на подальшу співпрацю.