Минулого четверга, дев’ятого травня, кафедра інфекційних хвороб та епідеміології ІФНМУ спільно зі студентським науковим товариством провела черговий брейн-ринг під назвою «Пандемія розуму».

На початку заходу зі вступним словом до учасників звернувся ректор Роман Яцишин та наголосив на важливості подібних ініціатив.

У журі працювали декан медичного факультету Руслан Козовий та науковий керівник ради СНТ Наталія Воронич-Семченко.

Окрім цього, на брейн-ринзі були присутні викладачі згаданої кафедри, зокрема Андрій Процик, Зоряна Тиліщак, Олександр Бойчук і Руслан Мізюк.

У грі взяли участь чотири команди учасників: «Антитіла атаки», «Інфузорії на туфельках», “ФАЛП (фанати Андрія Любомировича Процика)», «Інфекційні імпровізатори». Усі вони мали змогу випробувати свої сили у шістьох раундах, які складалися із різноманітних завдань. Найбільше зацікавлення у студентів викликали «Мнемоніки», «Хто я», а також «Екстремальні умови».

Усі учасники здобули призові місця та отримали подарунки від кафедри інфекційних хвороб та епідеміології і студентського наукового товариства.