Сьогодні, 15 травня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулася презентація трьох нових освітньо-професійних програм зі спеціальності 223 Медсестринство, зокрема «Косметологія», «Сестринська справа», «Екстрена медицина/парамедик».

В.о. проректора з науково-педагогічної роботи, стратегічного розвитку та інновацій Олександр Бульбук зазначив, що презентація освітніх програм приурочена до Днів медсестринства, які упродовж тижня відзначаються в університеті.

Презентували нові освітні програми в.о. директора фахового медичного коледжу ІФНМУ Віталій Гловʼяк, завідувач кафедри дерматології та венерології Олександр Александрук та асистентка кафедри терапії, сімейної та екстренної медицини ПО Наталія Малініна.

У презентації освітніх програм взяли участь роботодавці, які розповіли про важливість даних професій. Зокрема, заступниця медичного директора з медсестринства КНП «Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради» Наталія Ружило, директорка медичного центру «Арніка» Христина Процак і керівниця навчально-тренувального відділу КНП «Обласний клінічний центр ЕМД та МК Івано-Франківської обласної ради» Марʼяна Перчик

Стейкхолдери наголосили на актуальності, затребуваності цих освітньо-професійних програм і на тому, що ніша таких фахівців в Україні достатньо не заповнена.