Захистом магістерських робіт розпочався другий етап атестації випускників ОПП «Фармація, промислова фармація» денної форми навчання. Зокрема, на фармацевтичному факультеті відбулись три засідання екзаменаційної комісії, на яких були заслухані захисти кваліфікаційних робіт студентів випускного курсу.

До слова, цьогоріч ця складова атестації востаннє була складовою на вибір, адже з наступного навчального року, відповідно до затвердженого фахового Стандарту, усі випускники фармацевтичного факультету будуть виконувати і захищати магістерські роботи.

У 2024 році 20 вітчизняних та 6 іноземних студентів-випускників виявили бажання працювати над кваліфікаційними роботами, які виконували під керівництвом викладачів кафедри фармацевтичного управління, технології ліків та фармакогнозії, а також кафедри хімії, фармацевтичного аналізу та післядипломної освіти.

Екзаменаційну комісію очолила начальниця Держлікслужби в Івано-Франківській області Надія Шпур, яка від імені усієї комісії привітала магістрантів із першим серйозним науковим доробком, високо відзначила наукову і прикладну цінність робіт, їх презентабельність та вміння відповідати на досить гострі питання екзаменаторів.

Крім того, на захисті були присутні ректор ІФНМУ Роман Яцишин і в.о. проректора з навчально-методичної роботи Сергій Геращенко.

«Дякую Вам, дорогі студенти і студентки, що попри всі негаразди закінчуєте здобувати вищу освіту в Україні. Закликаю Вас продовжити свої наукові пошуки на РhD-програмі аж до здобуття наукового ступеня доктора наук. Вам це до снаги!» - звернувся до присутніх Роман Яцишин.

Студенти представили магістерські роботи і, як відзначила деканеса фармацевтичного факультету Ірина Федяк, отримали високі бали: 11 осіб – «відмінно», 13 – «дуже добре», 2 – «добре».