Сьогодні, 10 червня, в Івано-Франківському національному медичному університеті завершилася підсумкова атестація шестикурсників медичного факультету ОПП «Медицина».

Випускні іспити в форматі об’єктивного структурованого клінічного іспиту (ОСКІ) вчергове проводили на базі міжкафедрального навчального тренінгового симуляційного центру ОСКІ ІФНМУ.

Головою екзаменаційної комісії в 2023-24 навчальному році був зacлyжeний лiкap Укpaїни, генеральний директор КНП «Івано-Франківський обласний кардіологічний центр ІФ ОР» Віктор Якимчук.

Екзаменаційна комісія загалом позитивно оцінила організацію проведення іспитів та рівень підготовки випускників.

Усі студенти успішно склали ОСКІ і очікують на розподіл в інтернатуру, який відбудеться вже цієї п'ятниці, 14 червня.