У п’ятницю, 25 серпня, в ІФНМУ відбулася зустріч випускників Івано-Франківського державного медичного інституту 1987 року випуску. Десятки медиків з усієї України та з-за кордону з’їхалися до рідного вишу, щоб побачити однокурсників.

 

Учасникам зустрічі показали презентацію про сьогодення медичного вишу. Про життя університету розповів ректор ІФНМУ, професор Микола Рожко. Та звісно ж, найголовнішим було спілкування колишніх студентів, а нині медиків, науковців і просто успішних фахівців своєї галузі.

«Дуже приємно, що з усіх куточків України до нас приїжджають наші випускники, цей випуск можна поставити у приклад іншим, бо вони дуже організовано зібралися, — говорить ректор Микола Рожко. — Коли ми були студентами, вчилися всього п’ять років, і здавалося, що це вічність, що це ніколи не закінчиться. А тепер пройшло стільки років, і не за горами той час, коли і нас називатимуть ветеранами. Тому треба цінувати кожен день, цінувати спогади і триматися купи. Чим більше проходить часу, тим більше хочеться повернутися у стіни рідного університету і побачити рідних людей».

«Я дуже люблю свій університет, шаную його та бажаю, щоб він завжди процвітав, — говорить Лариса Самсонюк, лікар-стоматолог санаторію «Червона Калина», що на Рівненщині, яка повернулася до Івано-Франківська вперше за 30 років. — Дуже дякую за чудову зустріч, яку нам організували. Я в захваті від того, як нині виглядає університет, його корпуси, аудиторії. Я в захваті від ректора, якого пам’ятаю ще студентом. Я в захваті від Івано-Франківська, місто справді розквітло. І я дуже щаслива, що сьогодні так багато приїхало моїх однокурсників».

«Важко повірити, що пройшло вже тридцять років, — говорить випускник 1987 року, а нині головний лікар міської стоматологічної поліклініки Михайло Семенів. — Приємно відзначити, що всі наші однокурсники працюють за фахом, кілька людей працюють стоматологами у США, Великобританії, один наш однокурсник в Житомирі має свою приватну клініку з десятьма філіалами, приватні заклади мають хлопці у Львові, Ужгороді. Тож можна сказати, що Івано-Франківський медичний інститут заклав дуже хорошу базу і дав поштовх до праці. Ми згадаємо сьогодні тих, кого вже немає з нами, згадаємо свої студентські роки, розповімо про своїх дітей, про свої успіхи. Ці зустрічі — дуже важлива справа».