У вівторок, 29 серпня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулась урочиста Вчена рада. Вже кілька років перед початком навчального року Вчена рада відбувається не в залі засідань центрального корпусу, а є «виїзною». Цього разу її провели в морфологічному корпусі. Тут саме завершились масштабні ремонтні роботи, і навчальна база, яка знаходиться у цій старовинній будівлі, отримала нове народження.

За словами ректора ІФНМУ, професора Миколи Рожка, все, що відбувається в університеті, відбувається з відома і за рішенням Вченої ради. Тому сьогоднішнє засідання особливо важливе. На ньому підвели підсумки минулого навчального року, проаналізували проблеми, з якими стикнувся колектив університету, та окреслили найближчі завдання та нові виклики, які стоять перед професорсько-викладацьким складом.

Серед питань, які розглядалися на нинішній Вченій раді, були такі:

1. Підсумки роботи колективу ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет» за 2016-2017 н.р. та завдання на новий навчальний рік.

Доповідачі:

Ректор – проф. Рожко М.М.

Перший проректор − проф. Ерстенюк Г.М.

Обговорення:

- Проф. Заяць Л.М.

- Проф. Яцишин Р.І.

- Доц. Капечук В.В.

2. Підсумки роботи приймальної комісії університету.

Доповідач – відповідальний секретар приймальної комісії

доц. Сарапук І.В.

3. Різне:

1. Начальник відділу кадрів Мязін Б.П. – Кадрове забезпечення навчального процесу.

2. Начальник інформаційно-аналітичного відділу доц. Сенчій В.М. – Стан підготовки інформаційних систем університету до нового навчального року.

3. Начальник навчальної частини Іванців М.О. – Затвердження робочих навчальних планів.

4. Проф. Чурпій І.К. – Про роботу журналу “Art of medicine”.

5. Доц. Міськів В.А. – Інформація про поселення студентів, соціально-побутові умови студентів.

6. Вчений секретар доц. Багрій М.М.:

1. Затвердження тем докторських дисертацій: Остафійчук С.О., Пантус А.В., Мізюк В.М.

2. Затвердження тем кандидатських дисертацій: Ромаш І.Б., Горбаль Н.Б., Стефанишин А.Б., Соболь Л.В., Лазуркевич О.В., Гвоздик Н.В., Янків О.О., Сокирко І.М., Барабаш О.Я., Кравців М.І., Федорів А.І., Ебає Нсан Еком Нсед.

3. Надання академічної відпустки: Гайошко О.Б., Кантимир С.О.

4. Затвердження тем комплексних НДР з ініціативно-пошукової тематики університету:

- кафедра соціальної медицини, організації охорони здоров’я і медичного правознавства − Тема «Обгрунтування стратегій і технологій поліпшення стану здоров’я та забезпечення потреб населення у якісній медичній допомозі». Керівник − д.мед.н., проф. Децик О.З. Термін виконання − 2017-2022 роки.

- кафедра патологічної фізіології − Тема «Патогенетичні механізми розвитку змін в органах дихальної, ендокринної, нервової систем при змодельованих патологічних станах та їх корекція». Керівник − д.мед.н., професор Заяць Л.М. Термін виконання − 2017-2022 роки.

5. Затвердження звіту стипендіата Кабінету Міністрів України для молодих учених Юрчишин О.І.

6. Затвердження проведення 17-18.10.17 науково-практичної конференції з міжнародною участю «Практика паліативної допомоги в Євразійському регіоні – обмін досвідом».

4. Підведення підсумків – ректор проф. Рожко М.М.