Днями святкували 40-річчя закінчення Івано-Франківського державного медичного інституту випускники 1977 року. 152 однокурсників зібрались у стінах Alma Mater. Ректор університету, професор Микола Рожко розповів про досягнення за минулі роки, зростання наукового потенціалу університету, нарощення матеріально-технічної бази. Гостей також привітали їх вчителі — професор Ірина Купновицька, доцент Василь Ткач, доцент Дмитро Александрук.

Випускники університету працювали і продовжують працювати в медичних закладах охорони здоров'я України і за її межами. Серед них є доктори наук (Оксана Корчинська-Солодяннікова, Тетяна Лісовська, Дзвіна Шніцар-Масляк, Василь Подольський), Заслужені лікарі України (Марічка Олексюк, Ярослав Маслій, Богдан Феняк, Віктор Якимчук, Людмила Левкун-Стасюк). В практичниій охороні здоровя в різних куточках України трудиться понад 10 кандидатів медичних наук. В рідному медуніверситеті прцює двоє випускників — Василь Перцович, Надія Ромаш.

«Незалежно від того, де і ким працюють випускники 1977 року, вони залишаються гідними і достойними звання випускника нашого рідного вузу, — говорять учасники зустрічі. — Серед нас є творчі особистості, які читали власні вірші – Леся Кіт, Люба Грицишин, Іван Тимців. А вірш Анатолія Беха «Все повертається назад» став лейтмотивом зустрічі. До зустрічі підібрано збірку пісень молодості і кожний випускник отримав на згадку пісенник. Ми вдячні ректорату, який радо нас зустрів в стінах рідного вузу. Ми знову відчули себе молодими, а 32 випускники, проживаючи у профілакторії університету, який надав ректорат, справді відчули себе студентами».

Під час зустрічі відбулась презентація фільму-спогаду про студентські роки.

Всі випускники щиро вдячні та кланяються ректорату, викладачам одного з найкращих Вишів України за велике сприяння зустрічі, теплі і щирі вітання та дружню атмосферу.

Ця зустріч залишить в серцях прекрасне і щемне почуття на довгі роки.