1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.88 (4 Голосів)

У середу 1 листопада в Івано-Франківському національному медичному університеті відбувся перший етап предметної олімпіади з клінічної анатомії та оперативної хірургії.

Такі змагання проводять з метою підтримки та розвитку обдарованих студентів, підвищення інтересу до поглибленого вивчення оперативної хірургії. «Студентські олімпіади з нашої дисципліни проводяться щорічно, у них можуть брати участь як студенти гуртківці, так і всі студенти університету, — розповідає завідувач кафедри клінічної анатомії та оперативної хірургії, професор Юрій Попович. — Загалом олімпіада складається з двох частин: тестової (40 тестових завдань підвищеного рівня складності) та практичної».

До складу журі олімпіади увійшли викладачі кафедри професор Юрій Попович, доценти Василь Кавин і Володимир Федорак, асистенти Ігор Білінський, Степан Романюк та Ольга Іванців.

Кожен учасник олімпіади мав змогу продемонструвати членам журі два практичних навика, один з яких – ушивання шкіри, а другий — на вибір студента. В олімпіаді взяли участь десять студентів. Переможцем стала Софія Червінська (33 група). Друге місце посів Роман Крічфалушій (1 група), а третє розділили Надія Гринів (1 група) та Маркіян Прийма (8 група).

Колектив кафедри щиро вітає переможців, бажає творчих здобутків та перемоги у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з топографічної анатомії та оперативної хірургії, яка відбудеться у квітні 2018 року на базі Буковинського державного медичного університету.