Усіх зацікавлених у вивченні та вдосконаленні своїх знань з польської мови запрошують до розмовного клубу «Mówimy po polsku». Він розпочинає свою роботу у середу о 18:00 в науковій бібліотеці Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника (вул. Шевченка, 57).

«Mówimy po polsku» — це безкоштовний розмовний клуб польської мови створений студентами-волонтерами для всіх охочих. Це місце, де можна практикувати мову з людьми, які перебувають у процесі навчання. У майбутньому до спілкування залучатимуть і носіїв мови. Клуб не має вікових, професійних чи інших обмежень.

«В клубі ми навчаємось і вчимось один у одного, — говорять організатори. — Кожне заняття матиме свою тему в залежності від уподобань групи».

Запрошуються всі бажаючі.

Для студентів Івано-Франківського національного медичного університету розмовний клуб польської мови є особливо актуальним, адже останніми роками медичний університет активно співпрацює з польськими вищими навчальними закладами. Так, наприклад, нині студентка медичного коледжу ІФНМУ перебуває у Польщі на навчанні у вищій медичній школі міста Ополє за програмою Erasmus+.