5 жовтня відбувся тренінг з надання першої невідкладної медичної допомоги на догоспітальному етапі «Виживаємо під час війни», приурочений 78-й річниці з Дня заснування ІФНМУ.

29 вересня, до Всесвітнього дня серця під стінами Івано-Франківського національного медичного університету професорсько-викладацький склад та студенти ІФНМУ вимірювали артеріальний тиск, надавали консультації та роздавали листівки з порадами про здоров'я.

Дорогі випускники, любі мої СНТ-ники! Ось і настав день закінчення ІФНМУ! Ви тримаєте в руках диплом лікаря! Бажаю Миру і Перемоги, фахового зростання, здійснення великих і маленьких мрій, реалізації звичайних і найкреативніших планів! Дякую Богу, ЗСУ і всім, хто боронить Україну! А Вам, дорогі випускники, бажаю поринути в спогади Вашого шестирічного навчання в ІФНМУ... Слава Україні!!!

Четвертого жовтня актив Студентського наукового товариства Івано-Франківського національного медичного університету провів інтелектуально-розважальну гру «Битва розумів». Захід був приурочений 78-й річниці з Дня заснування Університету.

Шановні студенти та молоді вчені! СНТ та ТМВ Івано-Франківського національного медичного університету раді повідомити Вам, що реєстрацію на 92-гу науково-практичну конференцію "Інновації в медицині та фармації" розпочато.

Всесвітній день боротьби проти хронічного обструктивного захворювання легень (World Chronic Obstructive Pulmonary Disease Day, World COPD Day) заснований міжнародною громадською організацією «Глобальна ініціатива по боротьбі проти ХОЗЛ» (GOLD, офіційний сайт організації – https://goldcopd.org/world-copd-day/) за підтримки ВООЗ і проводиться у всьому світі щорічно 17 листопада, починаючи із 2002 року.

14 листопада, у Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом, в середмісті Івано-Франківська, студенти-медики члени Студентського наукового товариства безкоштовно вимірювали рівень глюкози в крові та артеріальний тиск усім охочим. Окрім того, розповідали франківцям, як запобігти такій недузі.