Всесвітній день боротьби проти хронічного обструктивного захворювання легень (World Chronic Obstructive Pulmonary Disease Day, World COPD Day) заснований міжнародною громадською організацією «Глобальна ініціатива по боротьбі проти ХОЗЛ» (GOLD, офіційний сайт організації – https://goldcopd.org/world-copd-day/) за підтримки ВООЗ і проводиться у всьому світі щорічно 17 листопада, починаючи із 2002 року.

14 листопада, у Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом, в середмісті Івано-Франківська, студенти-медики члени Студентського наукового товариства безкоштовно вимірювали рівень глюкози в крові та артеріальний тиск усім охочим. Окрім того, розповідали франківцям, як запобігти такій недузі.

У неділю, 22 серпня, в Івано-Франківську на Локомотиворемонтному заводі в рамках ЛРЗ-Фесту відбувся Франківський науковий пікнік. Локація Івано-Франківського національного медичного університету, яку влаштували члени Студентського наукового товариства і Товариства молодих вчених, стала найкращою на цій події.

Щороку Івано-Франківський національний медичний університет завжди радо вітає на Прикарпатті талановиту наукову молодь на традиційній конференції студентів та молодих вчених. Цього року через карантинні обмеження подія відбулася онлайн. Університет публікує матеріали наукового форуму.

Під час 90-ї науково-практичної конференції студентів та молодих вчених, яка відбулася днями в ІФНМУ, вже традиційно були організовані цікаві майстер-класи. Так, на кафедрі фізіології студентам демонстрували визначення груп крові методом цоліклонів.

У рамках науково-практичної конференції студентів та молодих вчених в ІФНМУ за доброю традицією відбулися майстер-класи. Цього року їх було 10. І хоча відбувалися вони онлайн на платформі Microsoft Teams, але стали справжньою окрасою наукового форуму. Розповідаємо про кожен з них.

Понад 500 учасників з 18 університетів — саме стільки студентів і молодих вчених бере участь у традиційній міжнародній конференції «Інновації в медицині та фармації», яка сьогодні почалась на базі Івано-Франківського національного медичного університету. Цього року подія є ювілейною, вже дев’яностою!

В Івано-Франківському національному медичному університеті 25-27 березня відбудеться ювілейна 90-а міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених «Інновації в медицині та фармації». У зв’язку з карантинними обмеженнями науковий форум пройде в режимі онлайн.

Нещодавно в Івано-Франківському національному медичному університеті розпочався Всеукраїнський освітньо-науковий 10-тижневий безкоштовний марафон: ProECG: секрети електрокардіографії. Його проводить кавалер Ордена Святого Пантелеймона, завідувач кафедри внутрішньої медицини №2 та медсестринства, професор Нестор Середюк та Студентське наукове товариство.