Під час 90-ї науково-практичної конференції студентів та молодих вчених, яка відбулася днями в ІФНМУ, вже традиційно були організовані цікаві майстер-класи. Так, на кафедрі фізіології студентам демонстрували визначення груп крові методом цоліклонів.

У рамках науково-практичної конференції студентів та молодих вчених в ІФНМУ за доброю традицією відбулися майстер-класи. Цього року їх було 10. І хоча відбувалися вони онлайн на платформі Microsoft Teams, але стали справжньою окрасою наукового форуму. Розповідаємо про кожен з них.

Понад 500 учасників з 18 університетів — саме стільки студентів і молодих вчених бере участь у традиційній міжнародній конференції «Інновації в медицині та фармації», яка сьогодні почалась на базі Івано-Франківського національного медичного університету. Цього року подія є ювілейною, вже дев’яностою!

В Івано-Франківському національному медичному університеті 25-27 березня відбудеться ювілейна 90-а міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених «Інновації в медицині та фармації». У зв’язку з карантинними обмеженнями науковий форум пройде в режимі онлайн.

Нещодавно в Івано-Франківському національному медичному університеті розпочався Всеукраїнський освітньо-науковий 10-тижневий безкоштовний марафон: ProECG: секрети електрокардіографії. Його проводить кавалер Ордена Святого Пантелеймона, завідувач кафедри внутрішньої медицини №2 та медсестринства, професор Нестор Середюк та Студентське наукове товариство.

У день святого Миколая члени Студентського наукового товариства Івано-Франківського національного медичного університету відвідали Міжнародний благодійний фонд інвалідів «Надія є» в місті Долина.

Нещодавно відбувся щорічний Конгрес анестезіологів України 2020. Уперше форум проходив у режимі онлайн. Участь у роботі Конгресу взяли близько 100 кращих лекторів з України, Великої Британії, Польщі, Ізраїлю, Німеччини, Франції, Італії, РФ, Білорусі та більше 3000 слухачів.

В університеті є гарна традиція після завершення навчального року підводити підсумки участі студентів у Всеукраїнських олімпіадах та конкурсах, наукових конференціях. Цей рік виявився складним, та все ж COVID-19 не став перешкодою для ентузіастів, котрі змогли реалізувати свої знання на «докарантинних» конференціях та олімпіадах, та наукових заходах, проведених вже онлайн. Успіхами майбутніх медиків ІФНМУ ділиться Студентське наукове товариство.

Продовжуємо розповідати про випускників ІФНМУ 2020 року. Кілька днів тому ми публікували замітку про вчорашніх студентів, а нині — повноправних медиків, очима Студентського наукового товариства. Сьогодні ж своїми спогадами ділиться наукова керівниця СНТ професорка Наталія Воронич-Семченко.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків 30 червня нагородив подяками випускників Івано-Франківського національного медичного університету за активну участь у загальноміських наукових заходах «Науковий пікнік», «Ярмарок професій», «День кар’єри».

Завершився навчальний рік. У той час, як більшість студентів продовжить своє навчання на наступному курсі, для випускників завершилось навчання в Івано-Франківському національному медичному університеті. То ж якими вони були, випускники ІФНМУ-2020 впродовж навчання? Розповідає Студентське наукове товариство.