Свої наукові дослідження висловили бажання представляти 32 молодих науковців, з яких 24-го березня призові місця здобули 11 учасників. Молоді вчені презентували свої досягнення у рамках двох секцій: НАУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ І та НАУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ ІІ. Усі доповідачі продемонстрували високий рівень науки, а їх роботи вирізнялися науковою новизною та актуальністю тем.

Шановні студенти та молоді вчені! СНТ та ТМВ Івано-Франківського національного медичного університету раді повідомити Вам, що реєстрацію на 92-гу науково-практичну конференцію "Інновації в медицині та фармації" розпочато.

8 лютого 2022 року на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулась Регіональна зустріч молодих вчених області.

На зустрічі були присутні представники Рад молодих вчених регіону, представник департаменту освіти і науки при Івано-Франківській обласній державній адміністрації.

Проєкт «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» (Academic Integrity and Quality Initiative – Academic IQ), що реалізується Американськими Радами з міжнародної освіти за сприяння Посольства США в Україні (Відділу преси, освіти та культури), Міністерства освіти і науки України та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, має на меті об’єднати професійну спільноту освітян для обміну досвідом та співпраці задля інституціоналізації принципів академічної доброчесності в системи середньої та вищої освіти України.

13 травня ТМВ спільно із науковим відділом провели захід в рамках проєкту «Школа молодого науковця». На зустрічі були присутні: проректор з наукової роботи, д.мед.н., професор Вакалюк Ігор Петрович, науковий керівник Товариства молодих вчених та Студентського наукового товариства, д.мед.н., професор Воронич-Семченко Наталя Миколаївна, к.мед.н. Процик Андрій Любомирович, к.мед.н. Геник Богдан Любомирович. Модераторами зустрічі були Степанія Варунків та Андрій Сачко.

12.03 в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулась конференція, у якій взяли участь і науковці Ради товариства молодих вчених. Бігун Роман, Красновський Владислав та Семченко Владислав - достойно представили свої наукові напрацювання на науковому форумі.

Днями у Івано-Франківському національному медичному університеті  відбувся семінар обміну досвіду «Кращі практики ОНП. Досвід та перспективи очима здобувачів» (секція «Стоматологія»). У заході взяли участь здобувачі третього освітньо-наукового рівня вищої освіти не лише ІФНМУ, а й Буковинського державного медичного університету та Тернопільського національного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського. Під час семінару кожен здобувач представив свій досвід щодо наступних практик:

11.05.2021 року відбувся семінар обміну досвідом «Кращі практики на ОНП. Досвід та перспективи очима здобувачів» (секція «Медицина») за участі здобувачів третього освітньо-наукового рівня вищої освіти Івано-Франківського національного медичного університету, Буковинського державного медичного університету та Тернопільського національного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського.

Днями відбувся International Medicine & Nursing Student Congress, E-MUiSC 2020-2021 "COVID-19 & Health" (Туреччина) На якому дослідження представили молоді вчені ІФНМУ. Дякуємо Соломії Приймі, Suresh Kumar Vikhnesh, Владиславу Семченку, Віталію Вороничу, Сергію Кіндратіву, Ashytosh Maurya за те, що гідно представили свою роботу на міжнародному конгресі.