Перша лекція була прочитана Гасюк Мирославою Богданівною, професоркою кафедри загальної та клінічної психології Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника. Тема «Особливості корекції ставлення до здоров’я як детермінанти лікування».

Цієї п’ятниці під час засідання Офісу з проведення Регіональних зустрічей відбудеться вебінар на тему: «Потенціал і пропозиції міжнародних науково-освітніх проєктів ЄС: грантові можливості для молодих учених».

Навчання провела проректор з міжнародних зв’язків Університету Короля Данила Аронець Леся Лазарівна. Тема тренінгу є надзвичайно актуальною для науковців нашого університету, адже у реаліях сьогодення важливо не тільки придумати концепцію, а й знайти шляхи реалізації дослідження. Спікер Леся Лазарівна у стислому форматі змогла подати теоретичні відомості про грант та можливі джерела капіталізації грантів, а також продемонструвати конкретні приклади програм саме для медиків. Зокрема, цікавою та актуально була інформація про програми Еразмус+, AIESEC та інші.

Днями відбулась 90 науково практична конференція студентів та молодих вчених із міжнародною участю «Інновації в медицині та фармаціі» присвячена 75 річчю з Дня заснування ІФНМУ.

25 березня відбулося засідання секції «Молоді вчені ІІ» у рамках 90-ої науково-практичної конференції студентів та молодих вчених із міжнародною участю «Інновації в медицині та фармації», присвяченій 75-річчю з дня заснування Івано-Франківського національного медичного університету».

25 березня 2021 року під час 90-ї науково-практичної конференції студентів та молодих вчених із міжнародною участю «Інновації у медицині та фармації» функціонувала секція «Наукові дослідження молодих вчених ІІІ». На даній секції були представлені усні та стендові доповіді стоматологічного напрямку молодих науковців із різних навчальних закладів України.

Регіональна зустріч рад молодих учених відбулася 18.03.21р. на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. На ній були присутні представники рад молодих учених закладів вищої освіти міста Івано-Франківська та коледжів області, представники Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА. ІФНМУ представляв голова ТМВ Сачко А.М.

Конференція була присвячена п’ятдесятиріччю кафедри анестезіології та інтенсивної терапії  ОНМедУ. Autumn Meeting проводиться уже 6 років поспіль, але цього року вперше онлайн. Тенденції розвитку реаніматології та інтенсивної терапії були розглянуті спікерами як з України, так і з-за кордону. Доповідь на тему: «Проблема венозного тромбоемболізму у хірургічних хворих після виписки зі стаціонару» представив завідувач кафедри загальної хірургії ІФНМУ, доктор медичних наук, професор Гудз Іван Михайлович.

Багато уваги було приділено проблемам, що виникають під час лікування пацієнтів з COVID-19.

Нещодавно доктор фармацевтичних наук, професор кафедри організації та економіки фармації і технології ліків фармацевтичного факультету ІФНМУ Дмитро Семенів та доцентка кафедри Світлана Феденько взяли участь у науково-практичному семінарі «Сучасні тенденції розвитку медичної техніки». Подія відбулася у Харкові на базі Національного фармацевтичного університету (НФаУ).

Лікар-інтерн спеціальності «Ортопедія і травматологія», асистент кафедри анатомії людини ІФНМУ Роман Бігун переміг у щорічній XIII міжнародній конференції молодих вчених «Захворювання кістково-м'язової системи та вік». Подія відбувалася в Києві, в Інституті геронтології ім. Д.Ф. Чеботарьова НАМН України, і була присвячена пам’яті професора Є.П. Подрушняка. Серед учасників були 10 молодих вчених-конкурсантів з різних регіонів України: Львова, Одеси, Вінниці, Києва та Івано-Франківська. Наукова робота була підготовлена під керівництвом завідувача кафедри травматології і ортопедії ІФНМУ, професора Вадима Сулими. Окрім диплому за перше місце та сертифікату переможця конкурсу Романа Бігуна включили до складу української делегації на Світовому конгресі WCO-IOF-ESCEO 2020 в Барселоні (Іспанія).

13 грудня у студентському просторі ІФНМУ «Академка» за підтримки ректора Миколи Рожка та Студентського парламенту відбулася перша гра з інтелектуального футболу. А вже 20 лютого відбулись другі тематичні змагання.

Гра була присвячена виключно історії українського футболу, з часів Австро-Угорщини і до наших днів. Завдання та правила гри підготувала старший викладач кафедри медичної інформатики, медичної і біологічної фізики Наталія Остапович.