22 вересня відбудеться міжнародна науково-методична конференція «Актуальні питання підвищення якості освітнього процесу».

Програма конференції

Вельмишановні колеги!

Маємо честь запросити Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-методичної конференції «Актуальні питання підвищення якості освітнього процесу»,яка відбудеться 22 вересня 2023 року на базі Івано-Франківського національного медичного університету (Навчально-реабілітаційний центр ІФНМУ, м. Яремче, вул. Свободи, 367)
Конференція буде проходити у змішаному форматі: очно і дистанційно у форматі Microsoft Teams.
Для очної участі в Конференції запрошуються керівники та співробітники структурних підрозділів, залучених до освітнього процесу, завідувачі кафедр або відповідальні за навчально-методичну роботу на кафедрах. А також просимо керівників структурних підрозділів, завідувачів кафедр забезпечити присутність доповідачів, зазначених у програмі Конференції.
 
Для учасників Конференції буде організовано трансфер Івано-Франківськ-Яремче-Івано-Франківськ.
Відправлення автобуса з Івано-Франківська 22.09.2023 року о 8:00 із зупинки навпроти готелю Дністер, що по вулиці Січових стрільців.
 

Для дистанційної участі в конференції необхідно перейти за покликанням 22.09.2023р. з 7:30 до 9:50  

З повагою, оргкомітет

У випадку, коли лунає оповіщення про початок повітряноїтривоги (сирена, сигнал мобільного додатку тощо) викладач повинен негайно припинити заняття, повідомити про це здобувачів освіти та дотримуватись правил поведінки в умовах воєнного стану (https://www.ifnmu.edu.ua/uk/tsyvilnyi-zakhyst). Усі студенти разом з викладачем повинні пройти у відповідне укриття цивільного захисту та перебувати в ньому до сигналу відміни повітряної тривоги.

З метою забезпечення системного та безперервного характеру здійснення заходів із запобігання та виявлення корупції в ІФНМУ та належної організації роботи каналів отримання повідомлень про корупцію, отримання та розгляду повідомлень про корупцію в умовах воєнного стану - університет забезпечує прийом та розгляд повідомлень від осіб, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

На внутрішні та регулярні канали повідомлення про корупцію можна повідомляти інформацію не тільки про корупцію, але і про дії диверсантів, колаборантів, пересування ворожих військ, активи осіб, причетних до агресії рф, випадки розкрадання гуманітарної допомоги, зловживань під час евакуації населення, а саме:

✅шкоди обороноздатності та державному суверенітету України (наприклад, розкриття місцезнаходження українських військ, поширення ворожої пропаганди, державної зради і колаборації з країною-агресором тощо), яку потрібно негайно передати органам Служби безпеки України.

✅різних видів зловживань (наприклад, неправомірне підвищення цін на продукти або ліки, завищення цін за оренду житла для внутрішньо переміщених осіб, отримання незаконної плати за евакуаційні перевезення чи за оформлення гуманітарної допомоги тощо), яку потрібно розглянути в межах компетенції та одночасно проінформувати органи Держспоживслужби чи Національної поліції України.

✅нових видів шахрайства (наприклад, створення фішингових сайтів благодійних фондів, фейкових оголошень щодо збору грошей на лікування постраждалих від війни, листів нібито від імені НБУ щодо переказів коштів на допомогу ЗСУ у криптовалюті тощо), яку потрібно негайно передати Департаменту кіберполіції НПУ.

✅активів осіб, причетних до агресії російської федерації проти України, за кордоном, яка збирається на Порталі повідомлень про активи осіб, причетних до агресії рф проти України.

Ця інформація може сприяти викриттю корупції, притягненню винних осіб до відповідальності, утвердженню принципів доброчесності та навіть порятунку людського життя.

Будь-яка особа за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, має право повідомити про порушення. Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави відповідно до чинного законодавства.

Ви можете залишити відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. Всі повідомлення розглядаються уповноваженим з питань запобігання та виявлення корупції згідно з вимогами законодавства.

Канали повідомлення в ІФНМУ:

  1. Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  2. Телефон: +38(097) 99-49-150 Пн-Чт: 08:00-17:15 год Пт: 08:00-16:00 год
  3. Скринька для звернень про корупційне правопорушення розміщена в холі центрального корпусу ІФНМУ (вул.Галицька, 2)
  4. Анонімно ФОРМА (Google Forms)

Анонімні звернення розглядатимуться уповноваженим з питань запобігання корупції відповідно до вимог ст.53 Закону України «Про запобігання корупції»

 

Пожежа – це неконтрольоване горіння поза спеціальним вогнищем, що розповсюджується. Щорічно від пожеж стається безліч нещасних випадків, завдаються значні матеріальні втрати.

Пісня та кліп створені ТНМК за підтримки Фонду Східна Європа у співпраці з ДСНС України в межах програми «Дивись під ноги!», що фінансується DanChurchAid; та програми «Спільнодія» – за фінансування Європейського Союзу.

В Івано-Франківському національному медичному університеті створено телеграм-канал для комунікації з працівниками університету та здобувачами вищої освіти, з метою формування нульової толерантності до корупції, запобігання та виявлення корупції в університеті.
​Антикорупційни портал ІФНМУ допоможе розібратися з тонкощами антикорупційного законодавства. До вашої уваги представлена інформація щодо впровадження антикорупційних законів в доступній формі, типові порушення пов'язані з корупцією та шляхи їх подолання, аналітика і результати опитувань в університеті, а також відповіді на найпоширеніші запитання.
 
Працівники університету та здобувачі вищої освіти можуть підписатись на канал перейшовши за покликанням
Не будьте байдужими!
 
Провідний фахівець з питань запобігання корупції в ІФНМУ
Наталія ФЕДОСЕНКО