Оголошення

Українська Військово-медична академія оголошує набір випускників фармацевтичного факультету на проходження інтернатури за бюджетні кошти з подальшим отриманням звання офіцерів запасу медичної служби.

Особи, які бажають навчатися, можуть звернутися на кафедру для отримання подальшої інформації та подання заяви.

За детальною інформацією звертайтесь на електронну адресу marekyar60@gmail. com або за телефоном 0502407174

Оголошення

Кафедра медицини катастроф і військової медицини Івано-Франківського національного медичного університету оголошує набір слухачів на прискорені курси навчання (орієнтовно 3 місяці) за програмою підготовки офіцерів запасу медичної служби, а саме лікарів усіх спеціальностей, стоматологів та провізорів, для Збройних Сил України за стандартами НАТО тактичного рівня підготовки.

Особи, які бажають навчатися за програмою підготовки офіцерів запасу медичної служби, можуть звернутися на кафедру для отримання подальшої інформації та подання заяви.

ОГОЛОШЕННЯ

 

У четвер, 25 квітня, відбудуться змагання зі стрітболу «Кубок ІФНМУ».

Прохання до студентів організувати команди факультетів, курсів і взяти участь у змаганнях!

Початок: о 17.00

Місце проведення: кафедра фізичного виховання, спортивної медицини та ерготерапії ІФНМУ

Не підходити, не чіпати й телефонувати 101 — саме ті правила, які можуть врятувати життя кожної людини!

 

Вельмишановні колеги !

З матеріалами 93-ї науково-практичної конференції студентів та молодих вчених з міжнародною участю «ІННОВАЦІЇ В МЕДИЦИНІ ТА ФАРМАЦІЇ» можна ознайомитись за посиланням

https://bit.ly/proceedings93conference

Зображення1

Програма конференції

https://bit.ly/program93conference

Зображення2

З глибокою повагою

організаційний комітет

У випадку, коли лунає оповіщення про початок повітряноїтривоги (сирена, сигнал мобільного додатку тощо) викладач повинен негайно припинити заняття, повідомити про це здобувачів освіти та дотримуватись правил поведінки в умовах воєнного стану (https://www.ifnmu.edu.ua/uk/tsyvilnyi-zakhyst). Усі студенти разом з викладачем повинні пройти у відповідне укриття цивільного захисту та перебувати в ньому до сигналу відміни повітряної тривоги.

ІІІ Науково-практична конференція з міжнародною участю «РОЗВИТОК КРАЩИХ ПРАКТИК В ПІДГОТОВЦІ ДОКТОРІВ ФІЛОСОФІЇ»  м. Івано-Франківськ, 25 квітня 2024р.  "THE DEVELOPMENT OF BEST PRACTICES IN DOCTORS OF PHILOSOPHY TRAINING "

Пожежа – це неконтрольоване горіння поза спеціальним вогнищем, що розповсюджується. Щорічно від пожеж стається безліч нещасних випадків, завдаються значні матеріальні втрати.