З метою забезпечення системного та безперервного характеру здійснення заходів із запобігання та виявлення корупції в ІФНМУ та належної організації роботи каналів отримання повідомлень про корупцію, отримання та розгляду повідомлень про корупцію в умовах воєнного стану - університет забезпечує прийом та розгляд повідомлень від осіб, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

На внутрішні та регулярні канали повідомлення про корупцію можна повідомляти інформацію не тільки про корупцію, але і про дії диверсантів, колаборантів, пересування ворожих військ, активи осіб, причетних до агресії рф, випадки розкрадання гуманітарної допомоги, зловживань під час евакуації населення, а саме:

✅шкоди обороноздатності та державному суверенітету України (наприклад, розкриття місцезнаходження українських військ, поширення ворожої пропаганди, державної зради і колаборації з країною-агресором тощо), яку потрібно негайно передати органам Служби безпеки України.

✅різних видів зловживань (наприклад, неправомірне підвищення цін на продукти або ліки, завищення цін за оренду житла для внутрішньо переміщених осіб, отримання незаконної плати за евакуаційні перевезення чи за оформлення гуманітарної допомоги тощо), яку потрібно розглянути в межах компетенції та одночасно проінформувати органи Держспоживслужби чи Національної поліції України.

✅нових видів шахрайства (наприклад, створення фішингових сайтів благодійних фондів, фейкових оголошень щодо збору грошей на лікування постраждалих від війни, листів нібито від імені НБУ щодо переказів коштів на допомогу ЗСУ у криптовалюті тощо), яку потрібно негайно передати Департаменту кіберполіції НПУ.

✅активів осіб, причетних до агресії російської федерації проти України, за кордоном, яка збирається на Порталі повідомлень про активи осіб, причетних до агресії рф проти України.

Ця інформація може сприяти викриттю корупції, притягненню винних осіб до відповідальності, утвердженню принципів доброчесності та навіть порятунку людського життя.

Будь-яка особа за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, має право повідомити про порушення. Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави відповідно до чинного законодавства.

Ви можете залишити відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. Всі повідомлення розглядаються уповноваженим з питань запобігання та виявлення корупції згідно з вимогами законодавства.

Канали повідомлення в ІФНМУ:

  1. Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  2. Телефон: +38(097) 99-49-150 Пн-Чт: 08:00-17:15 год Пт: 08:00-16:00 год
  3. Скринька для звернень про корупційне правопорушення розміщена в холі центрального корпусу ІФНМУ (вул.Галицька, 2)
  4. Анонімно ФОРМА (Google Forms)

Анонімні звернення розглядатимуться уповноваженим з питань запобігання корупції відповідно до вимог ст.53 Закону України «Про запобігання корупції»

 

До уваги всіх учасників освітнього процесу! З 24 лютого 2022 року усі спеціальності та курси Івано-Франківського національного медичного університету переходять на дистанційне навчання!

 

 

Підпис обхідного листа у студентському профкомі ІФНМУ з 15 до 16:30 год. Студенти, які проживали у гуртожитку - спочатку виселяються і виписуються з гуртожитку, після чого відбувається підпис обхідного листа у гуртожитку і у студентському профкомі.

Ми – команда MyHeLi (My Healthy Life) від студентської організації UMSA. І ми вирішили створити проєкт!
 
У першу чергу ми - студенти ІФНМУ, а навчання в медичному університеті – це ще той квест, тому ми неодноразово стикалися із проблемами браку часу на найважливіше – своє здоров'я. Ми ігноруємо здорове та раціональне харчування, не шкодуємо свою нервову систему, регулярно перебуваємо в стресі і шаленому режимі. Як наслідок – хронічні гастрити, виразки, акне, анорексія, булімія, ожиріння, проблеми із серцево-судинною системою, зокрема атеросклероз. Не дуже приємно, правда? Тому потрібно щось робити.
 
Ми провели опитування серед наших колег і переконалися, що проблема справді набула немалого масштабу. Наш проєкт допоможе проінформувати студентів про принципи здорового харчування, допоможе попередити можливий розвиток захворювань системи ШКТ та інших систем організму.
 
Методи, які ми використовуємо для досягнення поставленої цілі – це проведення онлайн-лекцій із спікерами, у ролі яких виступають найкращі викладачі нашого ІФНМУ - лікарі різних спеціальностей.
 
У цей час безліч інформації, як корисної, так і недостовірної, тому важливо вибирати саме те, що нам допоможе. Ми готові шукати, збирати й ділитися інформацією, знаннями й порадами з Вами!
 
А для студентів ІФНМУ є унікальна можливість отримати сертифікат, який буде зараховуватись до стипендіального рейтингу. Для цього потрібно відвідати 6 з 7 лекцій та скласти тестовий контроль вище 75%. 
 
Отож, запрошуємо усіх бажаючих долучитись до нашого проєкту. За детальнішою інформацією переходьте на офіційну Instagram-сторінку!
 
 

В Івано-Франківському національному медичному університеті створено телеграм-канал для комунікації з працівниками університету та здобувачами вищої освіти, з метою формування нульової толерантності до корупції, запобігання та виявлення корупції в університеті.
​Антикорупційни портал ІФНМУ допоможе розібратися з тонкощами антикорупційного законодавства. До вашої уваги представлена інформація щодо впровадження антикорупційних законів в доступній формі, типові порушення пов'язані з корупцією та шляхи їх подолання, аналітика і результати опитувань в університеті, а також відповіді на найпоширеніші запитання.
 
Працівники університету та здобувачі вищої освіти можуть підписатись на канал перейшовши за покликанням
Не будьте байдужими!
 
Провідний фахівець з питань запобігання корупції в ІФНМУ
Наталія ФЕДОСЕНКО