На кафедрі Медицини катастроф та військової медицини оголошується набір на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу медичної служби.
Бажаючим необхідно заповнити заяву (форма додається) та надіслати за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (доц. Паращук Л.Д.).
Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном: +380992905097
 
 
 

Відповідно до Наказу ректора №501-д від 12.04.2021р. відновлюється навчання за змішаною формою (аудиторною та дистанційною): лекції та семінарські заняття проводитимуться дистанційно, практичні заняття в аудиторіях навчальних корпусів та клінічних баз, дотримуючись санітарно-епідеміологічних вимог.

 1. з 19.04.2021р. для студентів перших, третіх та шостих курсів медичного факультету спеціальностей «Медицина», «Педіатрія»;
 2. з 19.04.2021р. для студентів усіх курсів стоматологічного факультету на базі стоматологічного корпусу;
 3. з 19.04.2021р. для студентів фахового медичного коледжу (усі курси) в корпусі коледжу;
 4. з 19.04.2021р. для студентів усіх курсів фармацевтичного факультету в корпусі факультету; заочна форма- дистанційно;
 5. з 19.04.2021р. для студентів третього та шостого курсів спеціальності «Медицина» та третього і п’ятого курсів спеціальності «Стоматологія», третього курсу спеціальності «Фармація, промислова фармація» факультету підготовки іноземних громадян;
 6. з 19.04.2021р. для аспірантів, клінічних ординаторів, слухачів циклів спеціалізації, лікарів - інтернів усіх спеціальностей, крім лікарів-інтернів І року навчання спеціальності «Стоматологія» ( II заїзд (64 лікарі-інтерни) - з 05.05.2021р.));
 7. з 19.04.2021р. для студентів спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» (усі курси); - для студентів другого, четвертого, п’ятого курсів спеціальностей «Медицина», «Педіатрія» продовжити навчання дистанційно до 23.04.2021р.;
 8. для студентів першого, другого, четвертого, п’ятого курсів спеціальності «Медицина» та першого, другого, четвертого курсів спеціальності «Стоматологія», першого, другого, четвертого курсів спеціальності «Фармація, промислова фармація» факультету підготовки іноземних громадян продовжити навчання дистанційно до 23.04.2021 року;
 9. з 26.04.2021р. для студентів другого, четвертого, п’ятого курсів спеціальностей «Медицина», «Педіатрія» продовжити навчання аудиторне;
 10. з 26.04.2021р. для студентів перших , других, четвертих, п’ятих курсів освітніх програм «Медицина», «Стоматологія», «Фармація, промислова фармація» ФПІГ, які знаходяться в Україні продовжити навчання аудиторне, за винятком студентів які знаходяться у своїх державах і не мають змоги повернутися, створити умови та забезпечити надання освітніх послуг дистанційно тимчасово (підстава - заява здобувача освіти);
 11. навчання для слухачів циклів тематичного удосконалення продовжити дистанційно;
 12. навчання слухачів підготовчого відділення продовжити дистанційно до 07.05.2021р.; перейти на аудиторне навчання з 11.05.2021р. для слухачів, які знаходяться на території України, а для тих, які знаходяться за межами держави організувати дистанційне навчання згідно із заявами, поданими здобувачами освіти.

Навчальний відділ

До відома здобувачів освітньо-наукового ступеню доктор філософії, що навчаються на ОНП «Медицина» та «Стоматологія»!

Науковий відділ, відділ аспірантури та докторантури повідомляє, що з 15 квітня до 15 травня в ІФНМУ буде проведено Весняний лекторій знань, присвячений Дню науки, що цьогоріч відмічається в Україні 15 травня.

У рамках заходу будуть проведені цікаві лекції, круглі столи та інші заходи, спрямовані на популяризацію наукових досліджень, вдосконалення професійних знань та оволодіння м’якими соціальними навичками.

Наразі заходи заплановані у форматі он-лайн, слідкуйте за датами та часом проведення на сторінці наукова робота – корисна інформація для науковців - закладка Весняний лекторій знань.

Перша лекція буде прочитана Гасюк Мирославою Богданівною, професоркою кафедри загальної та клінічної психології Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника на тему «Особливості корекції ставлення до здоров’я як детермінанти лікування» - 15.04.2021р. о 14.00 на платформі Teams за посиланням:

https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3ameeting_YzQ1MzQ2YzgtMDcyYy00NTZiLTkwMWQtMmIyZmI2YTI0ODcy%40thread.v2/0?context=%7b%22Tid%22%3a%2212023edb-ff34-4574-a617-1a1af07b2e8f%22%2c%22Oid%22%3a%22f31cc7a7-45a7-4a11-8b08-4d07ff409cfb%22%7d

Участь всіх здобувачів третього освітньо-наукового рівня обов’язкова!!!!!!

 

Шановні колеги!

Бажаєте удосконалити свої знання з англійської мови на рівень В2 та вище? Отримайте комплексну підготовку до іспиту FCE та підтвердьте свої навики сертифікатом від офіційного представника Cambridge Assessment English, який співпрацює з ІФНМУ від 2017 року. Кафедра мовознавства щиро запрошує працівників, аспірантів, інтернів і студентів ІФНМУ на навчання до наших фахівців із сучасними методами підготовки.

Які переваги іспиту?

Сертифікат FCE дозволено використовувати:

 • студентам з метою вступу і працевлаштування за кордоном;
 • аспірантам для здобуття ступеня доктора філософії та доктора наук у вищих навчальних закладах (наукових установах). Вступник, який завчасно підтвердить свій рівень знань, зокрема англійської мови, дійсним сертифікатом тестів Сambridge English (FCE, CAE, CPE) на рівні не нижче В2, звільняється від складання вступного іспиту з іноземної мови;
 • випускникам загальноосвітніх шкіл для державної підсумкової атестації та ЗНО.

Цей сертифікат не має обмеженого терміну чинності, як, скажімо, IELTS (дійсний два роки).

Що Вам потрібно:

 • мати доступ до «хмарної» пошти університету, тобто особистий логін і пароль;
 • надіслати заповнену анкету (див. прикріплений файл) на адресу кафедри мовознавства (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) до 14.05.2021 року;
 • пройти діагностичне тестування, щоб визначити свій рівень знань.

На 17 травня 2021 року заплановане діагностичне тестування у дистанційному форматі.

За результатами тестування буде сформовано групи НТЦ (напрямку підготовки до іспиту FCE) для навчання в осінньому семестрі 2021-2022 н. р. відповідно до визначеного рівня володіння англійською мовою. А тих, хто бажає складати кембриджський іспит на умовах самопідготовки, буде подано в списки кандидатів на червневий іспит 2021-го року.

Після отримання анкет ми надішлемо на вказані Вами електронні скриньки детальнішу інформацію, надану ВІАЗом, про порядок підключення і проходження дистанційного тестування.

З повагою, кафедра мовознавства.

- Анкета

 

 I Міжнародна науково-практична онлайн конференція «СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ ВИВЧЕННЯ ТА НАВЧАННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ», 14 травня 2021 року

 

- Інформаційний лист

 

 

image001dfgdfgdf

XII МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ ФОРУМ «ІННОВАЦІЇ В МЕДИЦИНІ – ЗДОРОВ’Я НАЦІЇ» 

Охорона здоров’я України за рік пандемії випробувала свою систему у повній мірі, кожен медичний фахівець відчув особливу необхідність своєї праці та уся медична галузь побачила свої можливості.

Наслідки коронавірусної хвороби змінюють світ, змушують адаптуватися до реалій сьогодення, корегуючи пріоритети та змінюючи вектори свого розвиту. Саме тому, замість очікування невизначеної стабільності, ми вирішили змінюватися. Подія, що 11 років поспіль збирає медичних фахівців з усієї України та зарубіжжя на одному майданчику отримає нове життя!

2021 рік для Міжнародного медичного Форуму – рік нового формату, рік значних оновлень та дванадцята зустріч, яка відбудеться 25-27 травня задля розвитку медичної галузі України! Відтепер МедФорум буде проходити у сучасному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза», що знаходиться у Київській обл., с. Березівка, вул. Амстердамська, 1 та має все необхідне для безпечної та продуктивної зустрічі фахівців.

Захід проводиться за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування, Міністерства охорони здоров’я України, Київської міської державної адміністрації. 

Організатори: Національна академія медичних наук України, Національний університет охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика, Група компаній LMT.

Посол Форуму: Сорока Іван Миколайович.

Співорганізатор: Національний медичний університет імені О.О. Богомольця.

Офіційний партнер Форуму – Український Медичний клуб.

Генеральний партнер Форуму – CANON.

До підготовки заходу долучаються профільні медичні асоціації, громадські об’єднання, медичні академії післядипломної освіти, вищі навчальні медичні заклади. Форум підтримують ЗМІ України та зарубіжжя, інтернет-портали та інші інформаційні ресурси.

Міжнародний медичний Форум включає насичену наукову програму та спеціалізовані виставки, де можна обмінятись досвідом та підвищити кваліфікацію; ознайомитись з новинками медичного та лабораторного обладнання, протестувати та ознайомитися з особливостями його практичного застосування у роботі.

Відвідувачі: представники органів влади, керівники закладів охорони здоров`я всіх форм власності, директори та їх заступники, завідуючі лабораторій, вчені і лікарі різних спеціальностей, розробники нових технологій і IT-програм, виробники й постачальники медичного та лабораторного обладнання, інструментарію, товарів медичного призначення, фармацевтичної продукції для медичних закладів.

Експозиція учасників Медичного Форуму буде представлена провідними компаніями ринку охорони здоров'я України та зарубіжжя.

На Міжнародній виставці охорони здоров’я MEDICAEXPO буде представлено повний спектр медичного та лабораторного обладнання, техніки, інструментарію, виробів медичного призначення від українських і зарубіжних компаній, а саме:

 • медична техніка, лікувальне та діагностичне обладнання;
 • обладнання, технології і витратні матеріали для радіології та ультразвукової діагностики;
 • комплексне забезпечення медичних лабораторій;
 • обладнання та технології для медичної і фізичної реабілітації;
 • медичні меблі, інжинірингові та комплексні рішення, технології чистих приміщень для медичних закладів;
 • клінінг, стерилізація і дезінфекція;
 • спецодяг та засоби індивідуального захисту;
 • витратні матеріали, медичні вироби одноразового використання;
 • естетична медицина, пластична хірургія: професійне обладнання, матеріали та технології;
 • інформаційні та телекомунікаційні технології для медичних закладів.

На Міжнародній фармацевтичній виставці PHARMAEXPO презентуватимуть лікарські препарати, парафармацевтичну продукцію, медичні вироби. Також відвідувачі отримають можливість дізнатися про комплексне оснащення аптек, послуги для фармацевтичного ринку.

У рамках науково-практичної програми МедФоруму – Х ювілейному Міжнародному медичному конгресі «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України» обговорюватимуться інноваційні розробки для профілактики, діагностики та лікування, що найближчим часом посядуть гідне місце у вітчизняній медичній практиці. Основними напрямами конгресу є: організація і управління охороною здоров'я, приватна медицина, радіологія, сімейна медицина, терапія, кардіологія, неврологія, медицина невідкладних станів та медицина катастроф, хірургія, травматологія та ортопедія, фізична терапія та медична реабілітація, онкологія, акушерство і гінекологія, фармація та багато інших.

Традиційно під час Форуму працюватимуть освітні школи й майстер-класи, які передбачають тестування обладнання й консультації з перших вуст.

Конгрес внесено до «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів і науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2021 році», затвердженому НАМН та МОЗ України. Учасники науково-практичних заходів Конгресу отримають СЕРТИФІКАТИ про підвищення кваліфікації, які дають бали за критеріями нарахування балів безперервного професійного розвитку.

Одночасно з Міжнародним медичним Форумом відбуватимуться: 

Міжнародний форум «Менеджмент в охороні здоров’я» – професійна платформа для конструктивного діалогу і обміну досвідом представників органів влади, керівників обласних та місцевих Департаментів охорони здоров`я, керівників об’єднаних територіальних громад, власників і медичних директорів державних та приватних медичних закладів, керівників та представників бізнесу.

Захід проводиться з метою отримання нових практичних знань для налагодження процесу управління та адаптації до нових реалій в умовах реформування галузі.

ІІ Міжнародний конгрес з лабораторної медицини, де відвідувачі зможуть почути про новинки лабораторного обладнання, побачити їх на власні очі, протестувати та ознайомитися з особливостями їх практичного застосування, побудувати довгострокові ділові відносини між виробниками, постачальниками лабораторного обладнання.

В рамках Конгресу, три дні поспіль відбуватимуться науково-практичні заходи, де спеціалісти в галузі лабораторних досліджень почують актуальну інформацію від експертів, обміняються досвідом з колегами, підвищать свою кваліфікацію. Конгрес внесено до «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів і науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2021 році» і фахівці лабораторної справи отримають СЕРТИФІКАТИ про підвищення кваліфікації. 

Х ювілейна Міжнародна виставка медичного та оздоровчого туризму, SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo – виставка медичного туризму України, яка об'єднує лідерів галузі та дозволяє налагоджувати довгострокове співробітництво на професійному міжнародному рівні, обмінюватися досвідом, підвищувати кваліфікацію фахівців за кордоном. В рамках виставки будуть представлені національні експозиції різних країн, провідні клініки, медичні та реабілітаційні центри, санаторно-курортні установи, SPA&Wellness курорти.

Зареєструйтеся на сайті – отримайте безкоштовне запрошення на Форуму!

http://medforum.in.ua/zakazat-priglasitelnyj/

До зустрічі 25–27 травня 2021 року за адресою:

ВЦ «КиївЕкспоПлаза», Київська область, с. Березівка, вулиця Амстердамська, 1

(організаторами передбачено регулярний трансфер у дні Форуму від станції метро «Житомирська»)

З питань участі у виставках:

Тел.: +38 063 867-59-49, +38 066 800-83-64

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

З питань участі у конгресах:

Тел.: +38 063 867-59-49, +38 066 800-83-64

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

WWW.MEDFORUM.IN.UA

 IMF21 800x600 ua all