Важлива інформація для студентів. Згідно з повідомленням Центру тестування при Міністерстві охорони здоров’я України, перший етап єдиного державного кваліфікаційного іспиту для спеціальностей «Медицина», «Медична психологія», «Педіатрія» для вітчизняних студентів, який мав відбутися 22-23 вересня, відтерміновано. Дата проведення іспиту буде визначена згодом. Детальніше — у листі за цим посиланням.

ВИДАЧА ПІДРУЧНИКІВ СТУДЕНТАМ

буде проводитись 17 вересня 2020р

ортопедична стоматологія (11 клас).        з 0800   до 1715

СТУДЕНТАМ  ПОТРІБНО  МАТИ  ПРИ  СОБІ  ПАСПОРТ  АБО  ІНШИЙ ДОКУМЕНТ,  ЯКИЙ  ПІДТВЕРДЖУЄ  ОСОБУ.

Просимо дотримуватись правил карантину:
- зберігати дистанцію,
- користуватися індивідуальним захистом (маски, рукавиці).

 

До уваги завідувачів кафедр та студентів 4го курсу спеціальності Медицина!

Просимо звернути увагу на зміни в розкладі.(4 курс 7 сем медицина)

 

 

 

До уваги завідувачів кафедр, деканатів, дирекції фахового медичного коледжу, студентського парламенту, студентів усіх курсів!

Враховуючи епідемічну ситуацію ("червона зона"), навчання на всіх курсах і спеціальностей та фахового медичного коледжу (всіх курсів та всіх спеціальностей) продовжиться з 21 вересня до 25 вересня 2020 року в дистанційному режимі відповідно до розкладів занять та дзвінків (див. на сайті «Студентам»). Науково-педагогічні та педагогічні працівники можуть здійснювати заняття з дому. При неможливості забезпечити навчальний процес з особистих технічних засобів навчання, заняття проводити з кафедри або інших навчальних кімнат, які визначені для дистанційного навчання відділом інформаційно-аналітичного забезпечення (інформація про навчальні кімнати надіслана 31.08.2020р.).

Прохання слідкувати за інформацією на сайті про організацію навчального процесу та підтверджувати отримання цієї інформації.

Дану інформацію довести до відома усіх співробітників кафедри.

З повагою, навчальний відділ.

 

 

До уваги студентів 1-го курсу та 2-го курсу (за скороченим терміном навчання)!

 

З метою належної організації початку навчання в Університеті просимо надіслати з Вашої діючої електронної скриньки на електронну адресу деканату відповідного факультету листа. У темі листа вказати своє прізвище та ініціали.

 

Медичний факультет: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Стоматологічний факультет: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Фармацевтичний факультет: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

4564564564356

Щодо складання ЄДКІ у містах, віднесених до червоної зони епідемічної небезпеки 

Для здобувачів Буковинського державного медичного університету, Івано-Франківського національного медичного університет, Тернопільського національного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського, міста розташування яких віднесено до «червоного» рівня епідемічної небезпеки, проведення етапу 1 єдиного державного кваліфікаційного іспиту для спеціальностей «Медицина», «Медична психологія», «Педіатрія» (вітчизняні студенти) відтерміновується.

Дата проведення етапу 1 єдиного державного кваліфікаційного іспиту для здобувачів даних закладів вищої освіти буде визначена Центром тестування після зняття «червоного» рівня епідемічної небезпеки та оприлюднена на офіційному сайті та сторінці Центру тестування у Facebook

 

Перейти на сайт центру тестування

 

До уваги студентів 1-го курсу та 2-го курсу (за скороченим терміном навчання)

 

Заняття розпочнуться з 21.09.2020 р. після проведення організаційних заходів 16,17,18 вересня (відповідальні деканати:

· медичного факультету (тел. 53-45-72),

· стоматологічного факультету (тел. 53-10-50),

· фармацевтичного факультету (тел. 78-83-91),

· дирекція фахового медичного коледжу (тел. 2-25-72).

21.09.2020р. о 9 год відбудеться урочиста Посвята у студенти (онлайн).

21-22.09.2020р. – лекційні дні (розклад дивитись тут(pdf))

З 23.09.2020р. користуйтесь розкладом занять, який розміщений на сайті Університету (Студентам -> Розклад занять). Зверніть увагу, що це середа другого тижня Розкладу.

Прохання до всіх студентів, зарахованих на навчання : слідкуйте на сайті за інформацією, яка може змінюватися!

З повагою, навчальний відділ.

 

 
До уваги студентів 4 - 6 курсів медичного факультету (мужчини), які виявили бажання навчатися за програмою "підготовка офіцерів запасу медичної служби"!!!
В термін до 25.09.2020р. необхідно надіслати копії приписних свідоцтв в електронному вигляді на поштову адресу кафедри Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
 
 

 
До уваги слухачів курсів підготовки офіцерів запасу, які завершили 2 рік навчання (ПІДГОТОВКА ДО ВИПУСКНИХ ІСПИТІВ)
 
Консультації та випускні іспити з Військово-медичної підготовки будуть проведені згідно розкладів, що додаються. У зв'язку із введенням посилених протиепідемічних заходів, розподіл слухачів по навчальних відділеннях, організація і форма проведення консультацій та іспитів будуть повідомлені в подальшому.