Шановні керівники структурних підрозділів ІФНМУ!

14 травня о 1500 відбудеться діагностичне тестування з англійської мови для працівників університету, які хотіли б вивчати англійську мову в НТЦ «Іноземні мови для професійного спілкування» при кафедрі мовознавства ІФНМУ.

Навчально-тренінговий центр працює за двома напрямками:

1) удосконалення професійної іноземної мови («Англійська мова за професійним спрямуванням») - заняття 1 раз на тиждень.

З метою набору слухачів І року навчання тестування відбудеться в лекційній аудиторії №14 кафедри медицини катастроф та військової медицини, ІІ поверх ЦК ІФНМУ.

За результатами тестування буде сформовано групи НТЦ І року навчання на 2019-2020 н.р. Для внесення в списки слухачів НТЦ явка на тестування обов’язкова.

Бланк для заповнення кафедрою списків слухачів І року навчання додаємо (ДОДАТОК 1).

- Слухачів НТЦ 2018-2019 н.р. буде переведено для навчання у 2019-2020 н.р. на основі підсумкового тестування, яке відбуватиметься 20-24 травня 2019р. на кафедрі мовознавства (Мазепи, 25).

2) підготовка до іспиту FCE з англійської мови на рівень В2 - заняття 3 рази на тиждень.

Для тих, хто бажає складати іспит FCE на рівень В2 або готуватися до нього, тестування відбудеться в лекційній аудиторії №2, І поверх ЦК ІФНМУ.

Індивідуальну анкету для тих, хто бажає складати іспит FCE на рівень В2, додаємо (ДОДАТОК 2).

Для запису працівників Вашого структурного підрозділу в НТЦ «Іноземні мови для професійного спілкування», просимо ознайомити всіх із цією інформацією та надіслати нам списки працівників Вашого підрозділу, які виявили бажання навчатися в НТЦ за напрямом професійної іноземної мови й вирішили регулярно відвідувати заняття.

Відправте заповнений кафедрою бланк або індивідуальну анкету на адресу кафедри мовознавства (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) до 26.04.2019 року.

Запрошуємо всіх учасників прийти 14.05.2019 р. завчасно, орієнтовно о 1445 .

З повагою кафедра мовознавства.