До уваги завідувачів кафедр, деканатів, дирекції фахового медичного коледжу, студентського парламенту!

Враховуючи епідемічну ситуацію ("червона зона"), навчання на 2,3,4,5,6 курсах всіх спеціальностей та фахового медичного коледжу (всіх курсів та всіх спеціальностей) розпочнеться 01.09.2020 року в дистанційному режимі відповідно до розкладів занять та дзвінків, надісланих навчальним відділом. Науково-педагогічні та педагогічні працівники можуть здійснювати заняття з дому. При неможливості забезпечити навчальний процес з особистих технічних засобів навчання, заняття проводити з кафедри, або інших навчальних кімнат, які будуть визначені для дистанційного навчання відділом інформаційно-аналітичного забезпечення (навчальні кімнати будуть додатково надіслані).

Інформація про початок навчання студентів 1-го курсу буде надіслана після Наказу про зарахування.

Прохання слідкувати за інформацією на сайті про організацію навчального процесу та підтверджувати отримання цієї інформації.

Дану інформацію довести до відома усіх співробітників кафедри.

З повагою, навчальний відділ.