Оголошення

для студентів І-ІІ курсів фахового медичного коледжу, які вивчають предмети профільної середньої освіти*

(крім 23 і 24 груп ІІ курсу)

З 12 жовтня 2020 р. навчання студентів продовжує проходити за змішаною (аудиторно-дистанційною) формою.

По першому тижню в понеділок, середу, п’ятницю аудиторно навчаються підгрупи «мінус», у вівторок та четвер - підгрупи «плюс».

По другому тижню в понеділок, середу, п’ятницю аудиторно навчаються підгрупи «плюс», у вівторок та четвер - підгрупи «мінус».

* Перелік предметів профільної середньої освіти: українська мова, українська література, іноземна мова, зарубіжна література, історія України, всесвітня історія, математика, фізико-астрономічний модуль, біолого- екологічний модуль, географічний модуль, хімічний модуль, інформатика, захист Вітчизни, технології «Краса і здоров’я», громадянська освіта, фізична культура.

Навчальний відділ Університету