ОГОЛОШЕННЯ.

Про працевлаштування випускників університету 2021 року, бюджетної форми навчання.

Шановні випускники університету 2021року випуску, бюджетної форми навчання.

28 квітня 2021 року буде працювати комісія зі сприяння працевлаштування випускників університету (враховуючи карантин - місце та порядок роботи комісії повідомимо додатково).

Основна умова розгляду питання вашого працевлаштування:

подана заява на адресу голови комісії та гарантійний лист від обласного керівника охорони здоров’я про забезпеченням вас місцем роботи і можливістю навчання в інтернатурі

(останній термін подачі документів-до 23 квітня 2021 року)

З додатковими питаннями звертатися до начальника відділу працевлаштування студентів і випускників університету, доцента Мельника І.В.

Контакти: тел. 0672988627

- Зразок заяви на розподіл 2021