Ми – команда MyHeLi (My Healthy Life) від студентської організації UMSA. І ми вирішили створити проєкт!

У першу чергу ми - студенти ІФНМУ, а навчання в медичному університеті – це ще той квест, тому ми неодноразово стикалися із проблемами браку часу на найважливіше – своє здоров'я. Ми ігноруємо здорове та раціональне харчування, не шкодуємо свою нервову систему, регулярно перебуваємо в стресі і шаленому режимі. Як наслідок – хронічні гастрити, виразки, акне, анорексія, булімія, ожиріння, проблеми із серцево-судинною системою, зокрема атеросклероз. Не дуже приємно, правда? Тому потрібно щось робити.

Ми провели опитування серед наших колег і переконалися, що проблема справді набула немалого масштабу. Наш проєкт допоможе проінформувати студентів про принципи здорового харчування, допоможе попередити можливий розвиток захворювань системи ШКТ та інших систем організму.

Методи, які ми використовуємо для досягнення поставленої цілі – це проведення онлайн-лекцій із спікерами, у ролі яких виступають найкращі викладачі нашого ІФНМУ - лікарі різних спеціальностей.

У цей час безліч інформації, як корисної, так і недостовірної, тому важливо вибирати саме те, що нам допоможе. Ми готові шукати, збирати й ділитися інформацією, знаннями й порадами з Вами!

А для студентів ІФНМУ є унікальна можливість отримати сертифікат, який буде зараховуватись до стипендіального рейтингу. Для цього потрібно відвідати 6 з 7 лекцій та скласти тестовий контроль вище 75%.

Отож, запрошуємо усіх бажаючих долучитись до нашого проєкту. За детальнішою інформацією переходьте на офіційну Instagram-сторінку!