В Івано-Франківському національному медичному університеті створена Комісія з розподілу випускників, бюджетної форми навчання 2022 року для отримання спеціальності та місця проходження інтернатури. Очолює Комісію ректор університету, професор Рожко М.М. До її складу входять також: перший проректор, професор Ерстенюк Г.М., проректор з наукової роботи, професор Вакалюк І.П., проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки), доцент Кобець С.Ф., проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, доцент Кобрин Т.З., декан медичного факультету, професор Яцишин Р.І.; декан стоматологічного факультету, доцент Бугерчук О.В.; начальник відділу працевлаштування студентів і випускників університету, доцент Мельник І.В.; голова студентського парламенту Луканюк М.І., та уповноважені представники керівних органів охорони здоров’я областей України.

В своїй роботі Комісія керується Наказом МОЗ України №805 від 13 травня 2022 року «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 22 червня 2021 року №1254».

За результатами селекторної наради керівництва університету із представниками МОЗ України визначено базисною для навчання в інтернатурі Івано-Франківську область. Також допускається можливість скерування на інтернатуру в інші лікувальні устави областей України при погодженні із роботодавцями.

Для отримання консультації і додаткової інформації звертатися у відділ працевлаштування студентів і випускників університету: тел. 0672988627; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Начальник відділу працевлаштування студентів і випускників університету,