У випадку, коли лунає оповіщення про початок повітряноїтривоги (сирена, сигнал мобільного додатку тощо) викладач повинен негайно припинити заняття, повідомити про це здобувачів освіти та дотримуватись правил поведінки в умовах воєнного стану (https://www.ifnmu.edu.ua/uk/tsyvilnyi-zakhyst). Усі студенти разом з викладачем повинні пройти у відповідне укриття цивільного захисту та перебувати в ньому до сигналу відміни повітряної тривоги.

 

При неможливості продовжити заняття, викладач може рекомендувати студентам самостійно доопрацювати питання даного заняття з послідуючим опитуванням та оцінюванням на наступному занятті. Лекційний матеріал викладач має надати у вигляді електронної версії, або надати покликання на сторінку кафедри, де розміщений даний матеріал. Якщо оповіщення про початок повітряної тривоги отримують здобувачі освіти, вони  повинні проінформувати викладача та призупинити участь у занятті.

   Після відміни повітряної тривоги заняття продовжується.

   При початку тривоги в період між заняттями студент повинен пройти в найближче укриття цивільного захисту. Після закінчення тривоги викладач проінформує студентів про подальші дії через додаток «Teams»