1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)

У четвер, 8 листопада, в ігровому залі спорткомплексу Івано-Франківського національного медичного університету відбулося відкриття обласного етапу Всеукраїнської студентської баскетбольної ліги серед команд вищих навчальних закладів, а також IV спартакіади серед студентів ІФНМУ та медичного коледжу.

Цього дня стосунки на паркеті спорткомплексу ІФНМУ з’ясовували команди Коледжу фізичного виховання та Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, а також збірні Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та Івано-Франківського національного медичного університету.

Під час відкриття змагань запальний танцювальний номер для студентів-баскетболістів виконали студентки ІФНМУ учасниці університетського танцювального колективу «Арт». «Від імені обласної профспілки медпрацівників вітаю всіх учасників цих змагань, — звернувся до присутніх голова профспілки студентів ІФНМУ Василь Міськів. — Це свято гарту, молодості й сили. Тільки своїм прикладом наші сьогоднішні спортсмени зможуть популяризувати спорт серед друзів та однолітків. Успіхів усім!»

Команда студентів-медиків святкувала перемогу над суперниками з ІФНТУНГу з рахунком 57:50. В іншому матчі дня студенти Коледжу фізвиховання здобули впевнену перемогу над збірною ПНУ ім. В.Стефаника — 69:49.

Збірна медичного університету дякує ректору, професору Миколі Рожку та керівництву кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та фізичного виховання за чудові умови для тренувань та всіляке сприяння в підготовці до змагань.