1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)

У неділю, 2 червня, відбувся фінальний поєдинок чемпіонату Івано-Франківської області з баскетболу. Цьогоріч в обласних змаганнях взяла участь студентська збірна команда Івано-Франківського національного медичного університету. Студенти медики стали срібними призерами першості!

Цьогорічна обласна першість була організована міською та обласною федераціями баскетболу. Змагання тривали з жовтня по червень і зібрали п’ять команд з Івано-Франківська (ІФНМУ, ДЮСШ №2), Калуша, Коломиї та Надвірної («Горяни»).

Фінальна гра відбулась на майданчику муніципального ФОЦу. Студенти-медики грали з БК «Калуш». Матч пройшов за відчутної переваги більш досвідченого «Калуша». У підсумку калушани перемогли 77:63 і стали чемпіонами. ІФНМУ отримав срібні нагороди першості області.

Цікаво, що на фінал завітав і міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. «Хоча це аматорський баскетбол, та рівень гри команди показали досить високий! Гра видалась цікавою для вболівальників», — поділився враженнями мер міста на своїй сторінці у Facebook.

Крім власне кращих команд за підсумками чемпіонату було визначено і кращих гравців. Так, зокрема, кращим захисником визнали Джуду Окечукву, а кращим форвардом – Дмитра Гетьманця. Обидва — ІФНМУ.

Як зазначає тренер студентської збірної команди ІФНМУ з баскетболу, доцент кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та фізичного виховання Роман Михайленко, цей навчальний рік видався доволі успішним для наших баскетболістів. ІФНМУ посів високе п’яте місце серед 12 команд в українській Суперлізі з баскетболу 3х3, наша чоловіча баскетбольна команда стала переможцем обласної універсіади з баскетболу 3х3, а жіноча — посіла третє місце, і ось такий «фінальний акорд» — срібні нагороди чемпіонату області.

Студенти та тренер дякують ректору ІФНМУ професору Миколі Рожку за всебічне сприяння в підготовці до змагань та виїздах на ігри.

Частина фото: Facebook сторінка Руслана Марцінківа