В Івано-Франківську 30 вересня в залі засідань обласної державної адміністрації відбулося урочисте нагородження за результатами роботи закладів системи освіти Прикарпаття у минулому навчальному році.

На подію завітали керівництво територіальних громад області, керівники  та науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти, керівники дитячо-юнацьких спортивних шкіл, тренери –викладачі, а також голова комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадим Стеценко, який перебував з робочою поїздкою на Прикарпатті.

Кубок і диплом за третє місце Івано-Франківського національного медичного університету в змаганнях ХVI обласної літньої Універсіади року серед студентів вищих навчальних закладів на церемонії отримав завідувач курсу фізичного виховання ІФНМУ доцент Володимир Левко.

Вадим Стеценко наостанок подякував освітянам за активну роботу спрямовану на розвиток фізичної культури та спорту в закладах освіти Прикарпаття.

Зауважимо, що на базі кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії з курсом фізичного виховання діють численні спортивні секції, працюють спортзали для баскетболу, волейболу, футзалу, тенісу, аеробіки, гирьового спорту, тренажерний зал, басейн, відкритий тенісний корт з ґрунтовим покриттям, поле для міні-футболу зі штучним покриттям. Запрошуємо студентів до занять фізкультурою та спортом!