Директор бібліотеки Івано-Франківсього національного медичного університету

IMG 4757

 В 1983 р. закінчила Калуське культурно-освітнє училище і була прийнята на посаду бібліотекаря у бібліотеку, на той час, Івано-Франківського державного медичного інституту. В 1997 р. закінчила Рівненський державний інститут культури по спеціальності бібліотекар-бібліограф вищої кваліфікації. З 1987 р. – старший бібліотекар, з 1988 р. – методист, з 1991 р. – зав. відділом обслуговування бібліотеки. Наказом  №141-О від 27.11.2001 р. призначена директором   бібліотеки.

    Високий професіоналізм, зацікавленість справою, щирість, доброта і чуйність до людей - ось далеко неповний перелік рис характеру, що притаманні директору бібліотеки ІФНМУ.
Народилася Мирослава Миколаївна Татарин-Сокирко 29 жовтня 1963 р. в мальовничому селі Монастирець, що в Жидачівському районі на Львівщині. У шкільні роки допомагала по господарству вдома, із захопленням читала книги та найбільше любила проводити час у мами на роботі. А завідувала мама сільською бібліотекою. Мирославі було за радість бути присутньою при проведенні масових заходів, а то й обслуговувати читачів. Отож, після закінчення школи в 1981 р. поступила вчитися на бібліотекаря в Калуське культурно-освітнє училище, щоб гідно продовжити мамину стежину.
     Весною 1983 р. проходила виробничу практику в бібліотеці ІФДМІ, і як хорошому практиканту запропонували працювати бібліотекарем читального залу. Так розпочала трудове життя Мирослава Миколаївна. Ще навчаючись в училищі та інституті проявила організаторські здібності - була старостою групи. За час роботи у бібліотеці пройшла всі ланки бібліотечної справи: бібліотекар, старший бібліотекар, методист. Будучи завідуючою відділом обслуговування, навчалася у Рівненському інституті культури, який закінчила з відзнакою в 1997 р.      

     На кожній ділянці роботи проявляє високий фаховий рівень, ініціативу, вміння знайти спільну мову на різних рівнях, з розумінням і співчуттям ставиться до кожного працівника.
    Мирославу Миколаївну знають і поважають як вмілого керівника, прекрасного організатора, чудову людину. Знання бібліотечної справи допомогли цілому ряду молодих вчених, практичних лікарів та студентів досягти значних успіхів у підвищенні свого фахового рівня. Вона активно сприяє успішному вирішенню завдань, впровадженню нових інформаційних технологій у вирішенні актуальних питань діяльності бібліотеки.
   Щирістю і добротою, чуйністю до людей, організаторськими здібностями, активною участю у громадському житті Мирослава Миколаївна здобула велику пошану і авторитет серед професорсько-викладацького складу та студентів медичного університету. 
     Її ерудиція, енергія, спрямованість у майбутнє - приклад для нас.

                                                                                               Колектив бібліотеки ІФНМУ.