FAKULTET

ГОСПОДАРСЬКИЙ ВІДДІЛ

 

image001

 

Господарська діяльність Івано-Франківського національного медичного університету розпочалась в 1948 році. Керівниками адміністративно-господарського відділу були проректори:

Чауш Михайло Миколайович  - 1948-1974 рр.

Зелінський Йосип Дмитрович -1974-1980 рр.

Луценко Віталій Андрійович - 1980-1985 рр.

Рабинович Олександр Йосипович - 1985-1987рр.

Явдик Віталій Богданович - 1987-1988рр.

Сініцина  Емілія Василівна  -1989-1996рр.

П’яста Тарас Іванович -1996-1997рр.

Дмитренко Анатолій Семенович – з 1997 р. до теперішнього часу.

Господарський відділ – структурний підрозділ університету, який здійснює координацію, організацію і контроль за роботою, пов’язаною з експлуатацією та ремонтом будівель та приміщень університету.

Основними напрямками діяльності Господарського відділу є:

- забезпечення належного технічного стану і косметичного вигляду будівель і приміщень університету;

- заключення договорів з організаціями на постачання електроенергії, тепла, холодної та теплої води газопостачання, транспортування природного газу та на технічне обслуговування газового господарства університету, а також контроль за виконанням цих договорів.

- забезпечення машино-транспортною дільницею транспортними перевезеннями.

- готувати проектно-кошторисну документацію та контролювати якість виконаних ремонтних робіт

- організація і контроль за поточним і капітальним ремонтом;

- слідкувати за справністю трубопроводів, щитових електро­постачання, якістю покрівлі на спорудах.

- організовувати своєчасну підготовку будівель та окремих приміщень до осінньо-зимового періоду та початку навчального процесу.

- забезпечення пропускного режиму відвідувачів до приміщень.

- координація поселення студентів в гуртожиток.

-проведення щорічного медогляду працівників які працюють в шкідливих умов праці,а раз в 2 роки всіх працівників.

- здійснення атестації робочих місць з шкідливими умовами праці.

- укомплектування приміщень навчальних корпусів, лекційних аудиторії, гуртожитків, бібліотеку первинними засобами пожежогасіння.

 

ЗАСТУПНИК РЕКТОРА З АДМІНІСТРАТИВНО-ГОСПОДАРСЬКОЇ РОБОТИ

XCP9e4yoW8M3

Дмитренко Анатолій Семенович

Випускник Тернопільського державного педагогічного інституту (1972р.).

Народився 17 квітня 1951 року у місті Івано-Франківську.

1989 р. призначений на посаду старшого викладача кафедри фізичного виховання.

1997 р. призначений проректором з адміністративно-господарської роботи.

1999 р. обіймав посаду завідувача кафедри фізичного виховання та здоров`я.

2000р. – доцент кафедри фізичного виховання та здоров`я.

2004 р. захистив дисертацію « Функціональна морфологія кровоносної системи гемомікроциркуляторного русла та м`язових волокон литкового м`яза при дії загальної глибокої гіпотермії « на здобуття наукового ступеню кандидата біологічних наук зі спеціальності «нормальна анатомія»».

2005 р. А.С. Дмитренку присвоєно вчене звання доцента.

З 2009-2012 р.- проректор з навчально- педагогічної роботи по матеріально-технічному забезпеченню навчального процесу.

З 2013 р. – заступник ректора з адміністративно-господарської роботи.

Автор низки наукових праць, винаходів, співавтор навчально-методичного посібника з анатомії людини для викладачів і студентів та монографії «Загальна глибока гіпотермія».

За керівництва А.С.Дмитренка значно активізувалася робота адміністративно-господарського відділу ІФНМУ.

 

ПРАЦІВНИКИ ВІДДІЛУ

 

_______________________________________________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________________________________________

Дмитренко Анатолій Семенович

Заступник ректора з адміністративно-господарської роботи

_______________________________________________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________________________________________

Типусяк Тетяна Миколаївна

Начальник будівельно-монтажної дільниці

_______________________________________________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________________________________________

Соботович Олександр Семенович

Старший виконавець робіт будівельно-монтажної дільниці

_______________________________________________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________________________________________

Стецько Богдан Васильович

Провідний інженер по будівництву

_______________________________________________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________________________________________

Харкава Тетяна Андріївна

Диспетчер АГВ

_______________________________________________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________________________________________

Данилюк Іванна Миронівна

Диспетчер АГВ

_______________________________________________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________________________________________

Скусяк Тетяна Володимирівна

Інженер з охорони праці та протипожежної безпеки

_______________________________________________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________________________________________

Столяренко Леся Петрівна

Інженер-енергетик

_______________________________________________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________________________________________

Дуфенюк Ярослав Юркович

Головний енергетик

_______________________________________________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________________________________________

Перепечко Оксана Богданівна

Провідний інженер з охорони праці будівельно-монтажної дільниці

_______________________________________________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________________________________________

Столяренко Павло Сергійович

Інженер-теплотехнік І категорії будівельно-монтажної дільниці

_______________________________________________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________________________________________

Кича Іван Григорович

Завідувач столярною майстернею

_______________________________________________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________________________________________

Боднар Ольга Дмитрівна

Інженер

_______________________________________________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________________________________________

Джогала Роман Володимирович

Інженер по експлуатації споруд та інженерних мереж 2 категорії

_______________________________________________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________________________________________

Михайлюк Ольга Дмитрівна

Інженер з проектно-кошторисної роботи будівельно-монтажної дільниці

_______________________________________________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________________________________________

Олексин Людмила Йосипівна

Завідувач центрального корпуса

_______________________________________________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________________________________________

Олійник Віра Іванівна

Завідувач морфологічним корпусом, корпусом теоретичних наук, блоком громадського харчування, музеєм історії медицини.

_______________________________________________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________________________________________

Питула Галина Дмитрівна

Завідувач стоматологічного та фізіологічного корпусів

_______________________________________________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________________________________________

Склеповий Ігор Михайлович

Завідувач навчальних корпусів вул.Мазепи, 25,34 та лекційної аудиторії № 7.

_______________________________________________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________________________________________

Капечук Іван Васильович

Завідувач клініко-біологічної бази (Віварієм)

_______________________________________________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________________________________________

Печенюк Володимир Іванович

Завідувач корпусу фармацевтичного факультету.

_______________________________________________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________________________________________

Гладка Ганна Михайлівна

Завідувач лекційних аудиторій № 16-17

_______________________________________________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________________________________________

Єресько Олександр Валентинович

Завідувач корпусів інфекційних хвороб

_______________________________________________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________________________________________

Дмитришин Дмитро Михайлович

Заступник деректора з АГР медичного коледжу

_______________________________________________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________________________________________

Штогрин Галина Петрівна

Завідувач гуртожитку №1

_______________________________________________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________________________________________

Данилів Олександра Григорівна

Завідувач гуртожитку №2

_______________________________________________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________________________________________

Шпак Оксана Іванівна

Завідувач гуртожитку №3

_______________________________________________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________________________________________

Дейчаківська Лілія Несторівна

Завідувач гуртожитку №4

_______________________________________________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________________________________________

Коробенюк Михайло Володимирович

Начальник відділу

_______________________________________________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________________________________________

Фединець Дмитро Іванович

Заступник начальника відділу