Відділ внутрішнього аудиту


На Заході внутрішній аудит зародився на початку XX століття і почав стрімко розвиватися після Другої Світової війни. У 1941 році в Altamonte Springs, США був заснований Інститут внутрішніх аудиторів (ІВА) - міжнародна професійна організація, яка отримала світове визнання. Її метою є розвиток та популяризація професії внутрішнього аудитора та розробка стандартів професійної діяльності. В Україні в 1866 році було створено та успішно функціонувало перше Управління державного контролю при Міністерстві фінансів. В 2009р.-дотепер – Головне контрольно-ревізійне управління України реорганізовано у Державну фінансову інспекцію України. Запроваджено поділ на внутрішній аудит та контроль. Розвиток внутрішнього аудиту почався після здобуття незалежності. В той же час разом із прийняттям у 1991 р. Закону України «Про аудиторську діяльність» з»явився аудит, як не залежна форма фінансового контролю. Базові засади для запровадження діяльності внутрішніх аудиторів визначено постановою від 28.09.2011р. № 1001 «Деякі питання утворення структурних підрозділів внутрішнього аудиту та проведення такого аудиту в міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади, їх територіальних органах та бюджетних установах», яка встановлює порядок утворення підрозділів внутрішнього аудиту. Згідно цієї постанови в 2016р. з»явився наш відділ внутрішнього аудиту,який є самостійним структурним підрозділом ІФНМУ.
Основне завдання внутрішнього аудиту — забезпечити ефективність функціонування всіх підрозділів університету на всіх рівнях управління, також захистити законні майнові інтереси університету та його працівників.

Керівником відділу внутрішнього аудиту є начальник відділу, який підпорядковується безпосередньо ректорові університету.

 

Контактна інформація:
вул.,Галицька, 2
м.Івано-Франківськ
Робочий телефон (0342) 53-43-55

 

Графік роботи відділу:
Пн – Чт:  8:00-17:15 год.;
Пт:  8:00-16:00 год.;
Обідня перерва: 12:00-13:00 год.;

 

Нормативні документи відділу:
-Положення про відділ Внутрішнього аудиту «Івано-Франківського національного медичного університету».
-Наказ про затвердження Положення відділу внутрішнього аудиту.

 

Співробітники відділу:

Саків Оксана  Федорівна – начальник відділу 
Копистинська Марія Петрівна – провідний фахівець відділу