Новини студентського профспілкового комітету

 

Студентський профком спільно з кафедрою фізичного виховання, спортивної медицини та ерготерапії провели змагання на перехідний Кубок ІФНМУ з волейболу.

Щороку традиційно студентський профком ІФНМУ проводить благодійну акцію до Дня святого Миколая, метою якої є принести атмосферу свята дітям-сиротам.

Студентський профком університету та молодіжна рада ООП спільно із Прикарпатським обласним центром служби крові організували благодійну акцію "Донорство крові в ІФНМУ". Таку ініціативу зреалізували вже вдруге за цей навчальний рік.

Шановні студенти, до нас звернулися із благодійної організації за допомогою. Потрібно сортувати їжу для жителів із деокупованих територій. Робота фізично не важка, носити нічого не потрібно, просто сортувати. По часу це займатиме 4 години, з 14 до 18 год. Дуже просять про допомогу, не будьте байдужими. Дана акція триває цього і наступного тижня. Для реєстрації пишіть нам у телеграм. +380965568494 чи інстаграмі @profkom_ifnmu

Студентський профком ІФНМУ спільно із КНП "Прикарпатський обласний центр служби крові" проводитимуть збір крові для усіх потребуючих (насамперед для воїнів ЗСУ).

Студентським профкомом ІФНМУ та Молодіжною Радою Івано-Франківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я було організовано тренінг із тематики "Особиста ефективність і тайм-менеджмент в умовах війни". Дякуємо п. Богумілу Роману за знайдений час та інформацію, яку отримали учасники, це було справді ефективно. Надіємось зустріч та захід у такому форматі були не останніми!

Студентський профком ІФНМУ спільно із КНП "Прикарпатський обласний центр служби крові" проводитимуть збір крові для усіх потребуючих (перш за все для воїнів ЗСУ). Тому пропонуємо взяти участь студентам і працівникам.

У середу, 5 жовтня, студенти ІФНМУ взяли участь у першому університетському квесті «Ті, що біжать корпусами», приуроченому 77 річниці Університету.

Students' Trade Union Committee together with International Relations Department of IFNMU invite students of the Foreign Citizens' Training Department for the city tour.  Participation in the excursion is free of charge, the pre-registration by the link https://docs.google.com/forms/d/1oypP-1L04UndjiUXCLPodPVZdptC8xHR-jzAFq-tp5Y/edit?pli=1 .  The number of seats is limited.

У середу, 28 вересня, за ініціативи Студентського профкому в рамках заходів, приурочених 77-річчю ІФНМУ, в університетській бібліотеці відкрилася виставка робіт «Намолене небо».