1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)

Книжки — це сходи до успіху у житті, а читання гарної книжки дарує насолоду…

        За даними Українського інституту книги за 2020-й, серед українців лише 8% читають щоденно, 38% – читають раз на місяць, а 19%  населення – нерегулярні читачі. Показники залишаються низькими, на рівні 2018-го року. Хоча при цьому 90% українців вважає, що читання сприяє саморозвитку.

Читання розширює словниковий запас і підвищує інтелектуальний рівень, позитивно впливає на розвиток мислення та мови…

Читання паперових книг допомагає мозку надійніше запам’ятати суть прочитаного. Їх читають швидше і матеріал легше засвоюється, а з аудіокниги і е-bооk засвоюється гірше.

         Читання секрет довголіття мозку. Вчені довели: читання допомагає з роками зберегти добру пам’ять і сповільнити її погіршення у процесі старіння організму. Слабка мозкова активність підвищує шанси появи та розвитку хвороби Альцгеймера. Дослідники довели, що читання може до 68% знизити стрес.

          Книги допомагають спілкуванню, навчають бути чуйними, здатними до співпереживання, мудрими, розважливими і відкривають серця для добра.

Читайте і привчайте своїх дітей до читання.

Пориньте в дитинство, прочитайте своїй малечі чудові зимові історії – чарівні казки бабусі Зими: «Різдвяну рукавичку» Івана Малковича. Цікаві пригоди звірят дуже сподобаються дітям.

 А  з казкою «Одного разу на Різдво» Надійки Гербіш діти стануть учасниками пригод  лісових  звірят у зимовому лісі на Різдво.

Казка «Бабуся Зима»  Ірини Мацько познайомить діток з Дідусем Морозом -художником, який малює неповторні зимові картини ,з його витівками ,Віхолою, зимовими розвагами дітей, дізнаються хто  розмальовує мереживом  вікна і жартує з ними - щипає їх за носики та щічки…

Казка  «Снігова королева» Ганса Крістіана Андерсена розповість про мудрість і віру ,народних звичаїв, силу дружби і любові . Малеча дізнається про озеро «Дзеркало розуму», побуває у Царстві Снігової Королеви  де Добро переможе Зло. Казкар цю казку присвятив відомій у 18 ст. оперній актрисі Єнні Лінд ,якій аплодував Берлін, Париж, Лондон, Відень…

Подивіться  разом фільм «Вечори на хуторі поблизу Диканьки» за мотивами оповідання «Ніч перед Різдвом» Миколи Гоголя. Ви поринете в неймовірну атмосферу гумору, містики, найцікавіших українських обрядів і традицій…

Подивіться і новорічний сімейний фільм-комедію «Сам удома». Цей фільм – символ Різдва і Нового року вже більше 30 років. Це історія про 10 – річного хлопчика. Його витівки подарують вам багато позитивних емоцій і приємних вражень.

У фільмі «Пінгвіни містера Поппера» - ви станете свідками незвичайного спадку  і учасниками цікавих пригод маленьких мешканців Антарктики – 6 пінгвінів, які оселилися в квартирі Тома.

Хай ця добірка книг і фільмів принесе вам гарний різдвяний настрій, занурить у світ чудес  та створить казкову атмосферу новорічних свят у вашій сім’ї.

Читайте, розвивайтесь, насолоджуйтесь гарними книжками. Читайте на здоров’я.