Журнал «Прикарпатський вісник НТШ «Пульс»

Засновником і видавцем часопису є Івано-Франківський осередок Наукового товариства ім.Шевченка, Івано-Франківський національний медичний університет, Прикарпатський національний університет імені В.Стефаника, Івано-Франківський національний технічний університет нафтиі газу.

Реєстраційне свідоцтво  КВ № 14628-3599 від 10 жовтня 2008 року видане Міністерством юстиції України.

Журнал «Прикарпатський вісник НТШ «Пульс» входить до переліку наукових фахових видань України (наказ МОН України № 1328 від 21.12.2015 року, науки - медичні).

У журналі «Прикарпатський вісник НТШ «Пульс» основними принципами, програмам ними цілями та тематичною спрямованістю є:

-висвітлення фахових статей із спеціальностей «теоретична медицина», «клінічна медицина»;

-інформування спеціалістів про найновіші досягнення в в галузях клінічної і теоретичної медицини;

-висвітлення найважливіших подій та здобутків професорсько-викладацького складу ІФНМУ та інших університетів.

Періодичність видання – 2 рази в рік. Виходить з 2008 року. Мова – українська, англійською лише резюме. Наклад – довільний.

Сфера розповсюдження та видання та категорія читачів: загальнодержавна, наукові працівники, студенти медичних навчальних закладів, лікарі-інтерни, лікарі;

Головний редактор - д.т.н.В.М.Мойсишин (ІФНТУНГ)., редактори - д.м.н. М.М.Рожко, д.б.н. А.М.Ерстенюк (ІФНМУ), відповідальний секретар - к.філол.н. М.І.Сулятицький.

Адреса редакції:

м.Івано-Франківськ, вул. Шевченка,79 Івано-Франківський осередок Наукового товариства імені Шевченка(офіційна). м.Івано-Франківськ, вул.Галицька,2, 2 пов.,кабінет осередку НТШ в ІФНМУ(для подання матеріалів з медичних спеціальностей). Матеріали можна подавати і на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел. +380(342)72-71-31, 0974433796

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

До відома авторів

Звертаємо увагу авторів на необхідність при поданні статті до редакції дотримуватись правил і вимог, які є на нашому сайті та в додатках

Редакція приймає до публікації оригінальні, оглядові статті та інші матеріали українською мовою, які ніколи раніше не були опубліковані в друкованій або електронній формі і не подані до іншого часопису. Наукову цінність праці оцінюють Редакційна колегія та незалежні рецензенти. Редакційна колегія статтю до друку або приймає, або відмовляє в цьому, повідомляючи про це авторам.

Запрошуємо до співпраці!

- Додаток 1