emsa

Європейська Медична Студентська Асоціація (ЕМSА) – це політично-нейтральна, неурядова, незалежна та неприбуткова організація.

ЕМСА була заснована у 1991 році в Брюсселі, Бельгія. Асоціація представляє студентів з окремих медичних університетів Європи. На сьогоднішній день зареєстровано більше 20 медичних університетів з 62 країн Європи. 

Є офіційним локальним представництвом №2 у Івано-Франківську.

Мета:

 • Сприяти навчанню, діяльності та проєктам, які пов’язані з охороною здоров’я в Україні.
 • Сприяти міжкультурному обміну, організовуючи соціальні та культурні заходи.
 • Сприяти особистому розвитку студентів та їхній самореалізації.
 • Сприяти посиленню соціальної згуртованості, вдосконалення якості освіти та охорони здоров’я, захисту екології.
 • Сприяти просвітницькій діяльності серед різних верств населення.

Структура:

Європейська Медична Студентська Асоціація працює у таких напрямах:

Medical Science Pillar:  Дебатний клуб/вечір настільних ігор.

Medical Educational Pillar: вебінари, лекції, воркшопи.

Public Health Pillar : проєкт «Keep your health», Teddy Bear Hospital (Лікарня для ведмежат), Еко-проєкт «Saving Planet Hospital».

Medical Ethics and Human Rights Pillar: проєкти «Speaking Club», Ніч Поезії/Місто пісень.

Напрямки роботи організації:

 • Асоціація здійснює свої цілі через освітню, гуманітарну та культурну діяльність;
 • Долучаємось до волонтерства, також самостійно організовуємо благодійні акції;
 • Допомагаємо студентам вдосконалюватись та розвиватись;

“Keep your health” — це проєкт створений з метою інформування населення про профілактику хвороб, зміцнення здоров‘я та пропагування здорового способу життя.

Як відомо профілактика хвороб це найбільш дієвий спосіб боротьби з ними.

Наша діяльність:

 • беремо участь у загальноміських заходах
 • поширюємо листівки про небезпечні хвороби
 • створюємо відеоролики
 • беремо участь в челенджах
 • проводимо онлайн-марафони

Teddy Bear Hospital - Лікарня для ведмежат:

 Метою проєкту є: навчити дітей не боятися лікарів за допомогою ігрової форми пояснювати як працюють лікарі різних галузей у медицині, та як вони лікують своїх пацієнтів. Ми маємо власний прототип рентген апарату, що дуже захоплює дітей, також інструментарій для лікарів і звісно ведмедиків -  основний реквізит кожної лікарні. Таким чином ми намагаємось популяризувати медицину вже серед наймолодших громадян, а також розвінчуємо міфи, розповідаємо чи слухаємо історії й даруємо радість малечі.

Speaking Club. Renovation:

Один із найновіших проєктів EMSA.

Створений з метою: вивчити чи вдосконалити англійську в дружній атмосфері, знайти однодумців, зруйнувати мовні бар'єри, і це все у приємній, комфортній атмосфері. У нас супер грандіозні плани і їх частиною можеш стати саме ТИ! Дуже неочікувано під час однієї із зустрічей ми створили лозунг нашого проєкту: "It's ok to speak English, It's ok to speak Ukrainian. It's ok to be quiet" Приходь до нас, бо ми приймаємо і любимо усіх. З нами ok to be different, бо всі ми трохи crazy!

Еко-проєкт «Saving Planet Hospital»:

Метою нашої діяльності є інформування студентів про екологічний спосіб життя, сортування та вторинну переробку. Були учасниками програми Upshift Green у 2021 р., ведемо інстаграм-сторінку @sp_hospital. На даний момент проводимо збір матеріалів для окопних свічок для наших воїнів. Також в планах проведення вечорів перегляду еко-фільмів, лекції для школярів, суботники. Запрошуємо долучатись до нашої дружньої команди.

Медична освіта та наука:

Проєкт створений з метою фахового зростання студентів – медиків, створення власного медичного комюніті, організація мотиваційних зустрічей із крутими спікерами, вебінари та воркшопи. У період карантину записували онлайн-трансляції на нашій сторінці у мережі Інстаграм, проводили просвітницькі лекції у школах, хоспісах, а під час війни і для внутрішньо-переміщених осіб та маємо власний YouTube канал.

Ніч поезій. Місто пісень

Метою нашого проєкту є створення душевного відпочинку для студентів-медиків. Адже після важких робочих буднів, кожному потрібен відпочинок. На наших заходах панує невимушена атмосфера. Кожен, хто виявляє бажання може декламувати власні вірші, грати на гітарі та співати. Просто бути собою серед кола однодумців. Незважаючи на професійне скерування наш університет багатий на молоді таланти студентів. У нашій команді також є чимало творчих людей із креативними ідеями.

Дебатний клуб:

Проєкт створений для покращення навичок комунікації, вміння правильно висловити та довести свою чітку думку у певних аспектах.

Ми дискутуємо на різні теми, зокрема медичні, відповідно до правил британського формату.

Запрошуємо до нашої дружньої команди!

Голова Європейської Медичної Студентської Асоціації - Роксолана Калужна

Наша інстаграм-сторінка : @emsa_ivano.frankivsk

 

керівники

керівники1

керівники2  

Keep your health
Medical Educational Pillar
Speaking Club
Дебатний клуб
Еко-проєкт
Лікарня для ведмежат
Місто пісень