НАВЧАЛЬНО-ТРЕНІНГОВИЙ ЦЕНТР «ІНОЗЕМНІ МОВИ ДЛЯ ПРОФЕСІЙНОГО СПІЛКУВАННЯ»

 

    Шановні слухачі Навчально-тренінгового центру «Іноземні мови для професійного спілкування» при кафедрі мовознавства ІФНМУ!

Робота НТЦ у 2017/2018 навчальному році структурована на два напрямки:

1) вдосконалення професійної іноземної мови (англійської, німецької, французької, польської) (див. списки слухачів у Додатках 1, 2, 3, 4);

2) підготовка до іспиту FCE з англійської мови (див. списки слухачів у Додатку 5).

   Списки слухачів, які зараховані в групи для навчання в НТЦ (на підставі рекомендацій керівників структурних підрозділів ІФНМУ та пройденого діагностичного тестування) додаємо в прикріплених файлах (Додатки 1-5).

 

- Додаток №1. Англійська мова. Списки слухачів.

- Додаток №2. Німецька мова. Списки слухачів.

- Додаток №3. Французька мова. Списки слухачів.

- Додаток №4. Польська мова. Списки слухачів.

- Додаток №5.  Англійська мова. Підготовка до іспиту FCE (групи A, B, C).

 

   Акцентуємо, що відвідування занять у НТЦ є обов’язковим. Слухачів, які систематично пропускатимуть заняття без поважної причини, буде відраховано.

   Сертифікат про завершення навчання на певному році напрямку професійної іноземної мови отримають слухачі НТЦ, які будуть систематично відвідувати заняття та складуть підсумкове тестування на бал від 75 до 100.

   Слухачі напрямку підготовки до іспиту FCE на рівень В 2 складатимуть іспит, який проводитиме на базі ІФНМУ екзаменаційна команда Київського платинового центру Grade Education Centre.

 

РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika