RedRoundedButton2

НАВЧАЛЬНО-ТРЕНІНГОВИЙ ЦЕНТР «ІНОЗЕМНІ МОВИ ДЛЯ ПРОФЕСІЙНОГО СПІЛКУВАННЯ»

 

Шановні слухачі Навчально-тренінгового центру

«Іноземні мови для професійного спілкування»

при кафедрі мовознавства ІФНМУ!

 

Списки викладачів, які зареєструвалися та зараховані в групи для навчання в НТЦ «Іноземні мови для професійного спілкування» при кафедрі мовознавства ІФНМУ, додаємо в прикріплених файлах (Додатки 1, 2, 3, 4).

З розкладом занять можна ознайомитись на сайті ІФНМУ та в корпусі кафедри мовознавства по вул. Мазепи, 25 на дошці оголошень (2 поверх).

Акцентуємо, що відвідування занять із іноземних мов у НТЦ є обов’язковим. Слухачів, які систематично пропускатимуть заняття без поважної причини, вважатимемо такими, що зареєструвалися помилково. Їх не плануватимемо для складання підсумкового тесту.

Сертифікат про завершення навчання на певному рівні вивчення іноземної мови отримають слухачі, які будуть систематично відвідувати заняття та складуть підсумкове тестування на бал від 75 до 100.

 

- Додаток №1. Англійська мова. Списки слухачів.

- Додаток №2. Німецька мова. Списки слухачів.

- Додаток №3. Французька мова. Списки слухачів.

- Додаток №4. Польська мова. Списки слухачів.

 

Календарно-тематичні плани

- Календарно-тематичні плани занять тренінгового центру "Іноземні мови для професійного спілкування" при кафедрі мовознавства!

- Календарно-тематичний план практичних занять групи А слухачів тренінгового центру "Іноземні мови для професійного спілкування"

- Календарно-тематичний план практичних занять групи B слухачів тренінгового центру "Іноземні мови для професійного спілкування"

Графіки

- Графік занять НТЦ "Іноземні мови для професійного спілкування", які навчаються за програмоюпідготовки до іспиту FCE (на рівень В2)

Розклад

- РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ  тренінгового центру "Іноземні мови для професійного спілкування" при кафедрі мовознавства!

- РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ  тренінгового центру "Іноземні мови для професійного спілкування", які навчаються за програмою підготовки до іспиту FCE (на рівень В2)

 РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

 БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika