На кафедрі мовознавства відбувся І етап олімпіади з латинської мови та медичної термінології, в якій взяли участь 20 студентів.

Олімпіада складалася з шести завдань, які пов’язані з анатомо-гістологічною, клінічною та фармацевтичної термінологією. Переклад граматичних конструкцій стосувався анатомії, хімічної термінології та рецептури. Частотні відрізки в назвах препаратів виокремлював знання різних терміноелементів щодо характеру дії препарату.

Організаторами були Рудик О.В., Гуцол М.І., Ящук О.Д., Бондар Н.В., Савчук Г.О., Лашків Т.В.

Олімпіада пройшла успішно та визначила таких переможців:

• I місце – Тимофійчук Максим (5 гр.);
  • II місце – Шкорута Діана 1 гр., Оксентюк Аліна (9 гр.);
  • III місце – Іванчук Мар`яна (1 гр.), Бондар Тетяна (1 гр.), Німащук Владислава (13 гр).

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів в опануванні греко-латинської термінології медичних дисциплін!