У вівторок, 27 лютого, професорка Вармінсько-Мазурського університету Ельжбета Живуцька-Козловська відвідала практичні заняття студентів факультету підготовки іноземних громадян.

Так, пані професорка побувала на кафедрах внутрішньої медицини №1, клінічної імунології та алергології ім. академіка Євгена Нейка й кафедрі загальної та судинної хірургії на базі КНП «Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради».

Ельжбета Живуцька-Козловська активно підтримує українців від початку російсько-української війни, організовує збори коштів та доставку гуманітарної допомоги в Україну. Пані професорка безкоштовно провела лекцію щодо судової медицини для студентів та викладачів Івано-Франківського національного медичного університету.

Ельжбета Живуцька-Козловська відзначила високий рівень проведення занять зі студентами, які, попри війну, продовжують навчатися офлайн.