Відбулося урочисте засідання мистецтвознавчої комісії Івано-Франківського осередку НТШ, Івано-Франківського обласного та міського об'єднань «Просвіта» з нагоди відзначення 210-ої річниці з дня народження Тараса Шевченка «Слово науки про Тараса Шевченка».

До слова, урочистий захід провели спільно із Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника.

У засіданні взяли участь представники вищих навчальних закладів Івано-Франківська, зокрема й Івано-Франківського національного медичного університету - професор Степан Геник, доцентка, в.о. заступниці ректора з виховної роботи Марія Гуцол, доцентка Світлана Личук, просвітянка Ольга Баб'як, а також студенти.

Відтак, у виконанні іноземних студентів ІФНМУ Фукана Джінту та Анкох Іми-Абасі  Есанг прозвучала пісня «Думи мої, думи мої ...». Третьокурсник фахового медичного коледжу ІФНМУ Роман Чомко продекламував уривок із поеми «Гамалія». Студентки спеціальності «Прикладна лінгвістика. Медичний переклад (англійська мова)» розповіли «Заповіт» Тараса Шевченка різними мовами: українською, польською, англійською,  італійською та іспанською.

Під час засідання була представлена виставка творів Тараса Шевченка іноземними мовами з колекції Григорія Дутчака; виставка Наталії Синиці «Вишита обкладинка до «Кобзаря»».