«Європейська ліга професійного розвитку» разом з Економічним університетом у Кракові (Польща) та Малопольською школою державного управління Кракова організовує довготривале міжнародне науково-педагогічне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування на базі Економічного університету у Кракові (Польща).

Дати стажування: 8-26.10.18.

В результаті стажування кожний учасник зможе оволодіти новими знаннями та здобути навички з розробки навчально-методичних матеріалів із застосуванням новітніх інноваційних методів, беручи за основу європейські моделі та методики викладання матеріалів. Учасники будуть мати можливість отримати досвід викладання на базі Економічного університету у Кракові та можливість впровадження отриманих знань у своєму навчальному закладі вподальшому.

Економічним університетом у Кракові кожному учаснику після проходження стажування буде видано сертифікат про довготривале тримісячне стажування тривалістю 216 годин. До сертифікату буде підготовлено додаток із програмою навчання та розподілом годин відповідно до її виконання та із зазначенням індивідуального проекту, підготовленого під час стажування учасником.

 

Подача заявок на участь у стажуванні - до 30 вересня 2018 р.

 

РЕЄСТРАЦІЯ ТА ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ:

https://elpd.com.ua/stazhuvannya/

 

Додаткова інформація за телефоном:

+38 073 0332797 - Ольга Панкратова

Відповідно до  Реєстру з’їздів, симпозіумів, науково-практичних конференцій МОЗ та НАМН України на 2018 р.  17-18 жовтня 2018 р. у м. Івано-Франківську відбудеться фахова  науково-практична конференція з міжнародною участю  УАЛДВК «Особливості надання дерматовенерологічної допомоги населенню України в умовах медичної реформи».

uadvc if 2018

 

Міністерство культури України та Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Серце до серця" інформують, що, з метою розвитку волонтерського руху, відвідування медичних і навчальних закладів, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 10 по 17 грудня 2018 р. планується міжнародна культурно-освітня поїздка "Європейська єдність" до Польщі, Литви, Латвії, Естонії та Фінляндії (детальна інформація,  у т. ч. орієнтовна програма поїздки - у файлі, який знаходиться за посиланням, доданим до статті).

"Європейська ліга професійного розвитку" разом Економічним Університетом у місті Краків та Малопольською школою державного управління м. Краків  організовує тримісячне міжнародне науково-педагогічне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів I - IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування на базі Економічного Університету у місті Краків (Польща).

 

Дати стажування з 21.09.2018 по 21.12.2018.

В результаті стажування, кожний учасник зможе оволодіти новими знаннями та здобути навички по розробці навчально-методичних матеріалів з застосуванням новітніх інноваційних методів, беручи за основу європейські моделі та методики викладання матеріалів. Учасники будуть мати можливість отримати досвід викладання на базі Економічного університету у Кракові та можливість впровадження отриманих знань у своєму навчальному закладі в подальшому.

Економічним університетом у Кракові кожному учаснику після проходження стажування буде виданий сертифікат про довготривале тримісячне стажування тривалістю  216 годин. До  сертифікату буде підготовлено додаток із програмою навчання та розподілом годин відповідно до її виконання та зазначенням індивідуального проекту підготовленого під час стажування учасником.

Подача заявок на участь у стажуванні: до 20 вересня 2018 р.

РЕЄСТРАЦІЯ ТА ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ:

https://elpd.com.ua/trymisyachne-stazhuvannya/

 

ЛИСТ

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ!!!

Оплата за навчання проводиться до 01.09.2018 року

За невчасну оплату буде нараховуватись ПЕНЯ!!!

Реквізити до оплати:

ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет»

Код ЄДРПОУ 02010758

Банк Держказначейська служба України,м.Київ

МФО 820172; Р/р 31251233104289

Призначення платежу:факультет,курс,П.І.Б.-студента

Ректор-М.М.Рожко

РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika