Повідомляємо Вас про надходження в бібліотеку ІФНМУ польського медичного журналу “Medical science Pulse” Opole Medical School. Щоквартальний PULSE MEDICAL SCIENCE є рецензований науковий журнал, відкритий для науковців, лікарів, студентів вищих медичних навчальних закладів.

     Ви можете ознайомитись з даним журналом і публікувати в ньому  свої статті. За більш детальнішою інформацією просимо звертатись в інформаційно-біліографічний відділ бібліотеки ІФНМУ.

1

10.10.2018 року МОЗ України на своєму сайті оприлюднило для громадського обговорення «Проект Порядку, умов та строків розроблення і проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту та критеріїв оцінювання результатів», з яким можна ознайомитись за посиланням: http://moz.gov.ua/article/public-discussions/proekt-porjadku-umov-ta-strokiv-rozroblennja-i-provedennja-edinogo-derzhavnogo-kvalifikacijnogo-ispitu-ta-kriteriiv-ocinjuvannja-rezultativ

Стратегія розвитку ІФНМУ

 

Пропозиції до Проекту Стратегії розвитку ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет» на 2019-2023 роки просимо надсилати за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 16 грудня 2018 року. Стратегія буде затверджена на конференції трудового колективу ІФНМУ 21 грудня 2018 року.

Стратегія розвитку ІФНМУ (переглянути pdf)

 

 

 

 

Адміністрація та профспілковий комітет повідомляють, що 21 грудня 2018 року в приміщенні Івано-Франківської обласної філармонії за адресою: вул. Л. Курбаса, 3, м. Івано-Франківськ відбудеться конференція трудового колективу Івано-Франківського національного медичного університету.

Порядок денний:

1) Щорічний звіт ректора Університету заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, доктора медичних наук, професора Миколи Михайловича Рожка за 2018 рік та оцінка його діяльності.

2) Затвердження стратегії розвитку Університету на 2019-2024 рр.

3) Про внесення змін до складу Вченої ради Університету.

4) Звіт про виконання колективного договору за 2018 рік.

5) Внесення змін і доповнень до колективного договору.

Реєстрація делегатів з 14.00 год. до 14.55 год.

Початок роботи конференції о 15.00 год.

Делегатам конференції необхідно мати посвідчення делегата та документ, що посвідчує особу.

Підстава: наказ ректора ДВНЗ «ІФНМУ» № 1274-д від 19.11.2018 року «Про організацію та проведення конференції трудового колективу»

trud kol

 

 

Міністерство культури України та Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Серце до серця" інформують, що, з метою розвитку волонтерського руху, відвідування медичних і навчальних закладів, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 10 по 17 грудня 2018 р. планується міжнародна культурно-освітня поїздка "Європейська єдність" до Польщі, Литви, Латвії, Естонії та Фінляндії (детальна інформація,  у т. ч. орієнтовна програма поїздки - у файлі, який знаходиться за посиланням, доданим до статті).