З метою набору слухачів І року навчання напрямку «Англійська мова за професійним спрямуванням» у навчально-тренінговий центр кафедра мовознавства ІФНМУ 03.05.2018 року проводить діагностичне тестування для працівників університету, які хотіли б удосконалити свої знання з англійської мови.

Шановні керівники структурних підрозділів ІФНМУ! Для запису працівників у НТЦ «Іноземні мови для професійного спілкування», просимо надіслати нам списки тих, кого Ви рекомендуєте для такого навчання.

Заповнену форму необхідно відправити на адресу кафедри мовознавства (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)до 26.04.2018 року.

Під час тестування учасники писатимуть заяви для вступу в групи НТЦ.

Тестування проходитиме в лекційній аудиторії №5 (морфологічний корпус ІФНМУ). Початок о 15.00.

Кафедра мовознавства ІФНМУ

ІІ Міжнародна науково-практична конференція
«Пріоритети наукових досліджень – 2018:
теоретична та практична цінність»
26-29 червня 2018 р., Новий Сонч, Польща
Організатор
Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University
Голова організаційного комітету:
Dariusz Woźniak Dr of Economics, Dean of College of
Social and Computer Science, Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University (Poland)
Секції
  1. Актуальні проблеми соціальних наук (економічні науки, психологія і соціологія, політологія).
  2. Перспективні напрями досліджень в гуманітарних науках (педагогіка, історія, філософія, культурологія, філологія).
  3. Пріоритети прикладних наукових досліджень (інформаційні технології, медицина, інженерія, архітектура та будівництво, аграрні науки).
Загальний графік конференції
26 червня.
Прибуття в Новий Сонч.
14.00 - 17.00 Реєстрація учасників конференції (Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University, м. Новий Сонч).
27 червня.
10.00 - 10.30 Відкриття конференції.
10.30 – 13.00 Пленарне засідання (перша частина).
13.00 – 13.30 Кава-брейк.
13.30 – 15.00 Пленарне засідання (друга частина).
15.00 – 17.00 Час для індивідуальних консультацій, дискусій.
18.00 – 20.00 Вечеря.
28 червня.
10.00 - 13.00 Секційні засідання (Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University, м. Новий Сонч).
13.00 - Час для індивідуальних консультацій, дискусій, відпочинку.
29 червня.
Завершення роботи конференції. Виїзд учасників.
УМОВИ УЧАСТІ
Вартість участі у конференції складає 50 євро, або 210 польських злотих.
Для студентів участь у конференції – безкоштовно!
Передбачено лише безпосередню очну участь. Дистанційної участі в конференції немає!
За підсумками конференції, учасникам конференції надається відповідний сертифікат, а тези доповідей будуть надруковані у збірнику матеріалів конференції (надається учасникам після конференції), який буде також розміщений на сайті університету. Збірнику буде надано ISBN.
ТРАНСФЕР ТА ПРОЖИВАННЯ
Трансфер та проживання учасники конференції забезпечують собі самостійно.
З України, для бажаючих, можливий організований виїзд (26-29 червня 2018р.) Орієнтована вартість організованого трансферу та проживання – 165 євро, куди входить проїзд комфортабельним автобусом за маршрутом Львів-Новий Сонч-Львів, трансфер від готелю до університету та зворотно, проживання в готелі 3 зірки (три ночі) зі сніданками у двомісних номерах, можливе проживання в одномісному номері за додаткову плату. З питань організованого трансферу з України консультації телефоном: +38 095 607 72 79.
ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ ДОПОВІДІ
В ЗБІРНИКУ МАТЕРІАЛІВ КОНФЕРЕНЦІЇ
Мова тез: англійська, українська, польська, російська. Обсяг тез – до двох сторінок формату А4 без таблиць і рисунків! Кількість авторів – один. Параметри сторінки: всі поля – 2 см, орієнтація сторінки – книжкова. Міжрядковий інтервал – полуторний. Розмір абзацного відступу – 1,25 см. Шрифт – Times New Roman, розмір шрифту – 14 пт. Посилання на джерела згідно національних стандартів до публікацій у фахових виданнях.
 
ТЕРМІН ПОДАННЯ МАТЕРІАЛІВ І ЗАЯВОК
Всі, хто планує взяти участь у конференції, повинні надіслати заявкута тези доповіді на електронну адресу:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.до 10 травня 2018 р.!
Тема листа: Конференція-червень Польща Прізвище та Ім’я учасника
Вкладені файли, які будуть надіслані на електронну адресу, повинні мати обов’язкові назви, а саме:
  • Заявка прізвище (учасника);
  • Тези прізвище. Секція №…
Контакти:
Iwona Kawka, Biuro Współpracy Zagranicznej, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Увага! Бажаючі мають можливість пройти стажування за програмою «Організація навчального процесу, програми підготовки, інноваційні технології та наукова робота в Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University» (108 годин) 11-29 червня 2018р. Деталі щодо стажування дивиться на сайті університету: www.internship.wsb-nlu.edu.pl

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання підвищення якості освітнього процесу» відбудеться 11 травня 2018 року на виробничо-навчально-рекреаційній базі «Арніка» Івано-Франківського національного медичного університету (м. Яремче) з участю науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів України, Опольської політехніки (Польща), Державної медичної вищої професійної школи в Ополє (Польща), Опольського Університету (Польща), Університету ім. Павла Йозефа Шафарика в Кошицях (Словакія), Карлового Університету (Чехія), Дебреценського університету (Угорщина), Литовського Університету наук здоров’я (Литва), Тартуського університету (Естонія).

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Українська військово-медична академія у 2018 році проводить набір випускників вищих навчальних закладів медичного спрямування для навчання за програмою підготовки кваліфікованих військових медиків, медико - профілактична справа, в т.ч. за спеціалізаціями: епідеміологія, гігієна. Термін навчання 2 (два) роки.

Детальніше...

 

ВМГО «Айсек в Україні» в Івано-Франківську, вітає Вас!

 

Наша організація займається розвитком молоді, шляхом практичного досвіду та міжкультурних обмінів, саме тому ми пропонуємо вам долучитися до програми волонтерських стажувань за кордон. ( https://drive.google.com/open?id=1gZAh71tAZvEziT_ryKK6TxilaFsFH0UN )
Враховуючи те, що ви – студенти Медичного університету, ми знайшли кілька, справді, хороших проектів з медичним спрямуванням.

Завдяки цим проектам, ви зможете частково випробувати свої знання на практиці.
https://aiesec.org/opportunity/901755
https://aiesec.org/opportunity/893701

Це далеко не всі проекти до яких ви можете долучитися!)
Для того, щоб отримати більше інформації про програму волонтерських стажувань, та безпосередньо взяти у ній участь - зв’яжіться зі мною чи моїм помічником:
Гульчук Надія – 0993633107 (https://www.facebook.com/nadya.gultchuk ) Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Андрій Гончаров0996431387 ( https://www.facebook.com/profile.php?id=100007019164610 ) Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

image2

 

 

 

Кафедра медицини катастроф і військової медицини ДВНЗ “Івано-Франківський національний медичний університет” оголошує прийом бажаючих на навчання у 2018-2019 навчальному році студентів медичного факультету та лікарів за програмою підготовки офіцерів запасу медичної служби.

Військову підготовку проходять громадяни України, придатні до військової служби за станом здоров’я та моральними і діловими якостями.

Відповідно до запланованого ліміту прийому студенти можуть проходити військову підготовку за рахунок коштів фізичних і юридичних осіб, які сплачуються відповідно до укладених контрактів про військову підготовку – 95 осіб та за державним замовленням в кількості 25 осіб, які відповідно до цільової угоди після закінчення університету планують продовжити навчання в Українській військово-медичній академії.

Студенти, які виявили бажання взяти участь у конкурсному відборі на навчання з військової підготовки на кафедрі у 2018 році за програмою підготовки офіцерів запасу медичної служби, повинні звернутися на кафедру та подати заяву.

Зарахування студентів для проходження військової підготовки здійснюється за результатами конкурсного відбору та медичного огляду.

Прийом заяв і документів, конкурсні іспити, відбір та зарахування на навчання кандидатів проводиться в такі терміни:

 

Етапи відбірної компанії Термін

Звернення студентів про бажання навчатись

за програмою офіцера запасу, початок прийому заяв та документів

з 12.03 до 30.03.2018 року

 
Скерування студентів на проходження військово-лікарської комісії

02.04 - 27.04.2018 року

 
Закінчення прийому заяв та документів 4.05.2018 року 

- Програма перебування по проекту співпраці Україна – Естонія стажування анестезіологія,екстрена та невідкладна допомогаПрограма перебування по проекту співпраці Україна – Естонія стажування анестезіологія,екстрена та невідкладна допомога(лікарі ,інтерни, студенти )( медсестри,анестезисти,фельдшера – по спец.програмі )Тартуська Університетська Клініка 04.05.18р. – 13.05.18р.

 

- Програма перебування по проекту співпраці Україна – Естонія стажування акушерство та гінекологія(лікарі ,інтерни, студенти )( медсестри,анестезисти,фельдшера – по спец.програмі )Східно-Талліннська центральна клінічна лікарня 04.05.18р. – 13.05.18р

 

- Програма перебування по проекту співпраці Україна – Естонія стажування отоларингологія(лікарі ,інтерни, студенти )( операційні медсестри,медсестри – по спец.програмі )Тартуська Університетська Клініка 04.05.18р. – 13.05.18р

 

- Програма перебування по проекту співпраці Україна – Естонія стажування офтальмологія(лікарі ,інтерни, студенти )( операційні медсестри,медсестри – по спец.програмі )Східно-Талліннська центральна клінічна лікарня 04.05.18р. – 13.05.18р

 

- Програма перебування по проекту співпраці Україна – Естонія Стажування по радіології ( рентгенологія )(лікарі,інтерни, студенти)(медсестри,рентген-лаборанти – по спец.програмі)Тартуська Університетська Клініка 04.05.18р. – 13.05.18р.

 

- Програма перебування по проекту співпраці Україна – Естонія Стажування урологія(лікарі ,інтерни, студенти )( операційні медсестри,медсестри – по спец.програмі )Східно-Талліннська центральна клінічна лікарня 04.05.18р. – 13.05.18р

 

- Програма перебування по проекту співпраці Україна – Литва стажування по хірургії Республіканська клініка Каунаса(лікарі ,інтерни, студенти )( операційні медсестри,медсестри – по спец.програмі ) 04.05.18р. -13.05.18р.

 

 

 

 

 

 

Програма імені Фулбрайта та Інститут міжнародної освіти (США) оголошують наступні конкурси на 2018 рік для студентів, аспірантів, викладачів та працівників українських вищих навчальних закладів:

Конкурси програми ім. Фулбрайта(США)

РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika