Запрошуємо взяти участь у трьох стажуваннях, які проходитимуть протягом 2019 р. в різних країнах Європи - читайте детальну інформацію про ці стажування у файлі за посиланням (договір pdf)

 

 

ОГОЛОШЕННЯ.

 

На адресу адміністрації університету приходять повідомлення від керівників лікувальних установ областей України про наявність вакантних місць для працевлаштування випускників 2019 року, бюджетної форми навчання. Просимо вас ознайомитися із ними на сайті відділу працевлаштування студентів і випускників університету та звертатися до роботодавців для отримання гарантійного листа про можливість вашого працевлаштування. В разі погодження із роботодавцями гарантійні листи подавайте у відділ працевлаштування до 31 березня 2019 року. Для отримання додаткової інформації та консультації звертайтеся у профільний відділ університету протягом 15-17 годин.

Ознайомтеся також на сайті відділу із змістом листа МОЗ України №11.2-10/903 від 14.01.2019р.

  

Сайт університету:

Структурні підрозділи→Відділи→Відділ працевлаштування студентів і випускників→Вакантні місця для випускників 2019 року

 

З повагою, 

               Відділ працевлаштування студентіві випускників університету.

     

У понеділок, 18 лютого, о 16:00 в концертному залі обласної філармонії відбудеться Вечір-реквієм «Всього лиш мить…» пам'яті Героїв Небесної Сотні та всіх Героїв України. Організовує відділ освітньо-виховної роботи та організації дозвілля Івано-Франківського національного медичного університету.

Запрошується медична, освітянська і вся небайдужа громадськість міста й області.

Вхід вільний.

План-графік

проведення майстер-класів, відкритих лекцій, практичних (семінарських) занять,

навчально-дослідницьких занять на кафедрах Університету

у весняному семестрі 2018-2019 навчального року

( завантажити pdf )

 

 

 

 

 

Оголошення

На виконання рішення Вченої ради ІФНМУ про збільшення кількості викладачів, які мають сертифікати міжнародного зразка рівня В2 з англійської мови, для забезпечення подальшого проходження університетом ліцензування та акредитації, з правом викладання іноземним громадянам, а також у зв’язку з численними зверненнями працівників ІФНМУ з приводу бажання навчатися в групах НТЦ, які готуються до іспиту FCE, або складати цей міжнародний іспит на умовах самопідготовки, кафедра мовознавства проводить додаткове тестування з англійської мови працівників ІФНМУ.

Тестування відбудеться 21 лютого (поч. о 16:00 ) у лекційній аудиторії №2 ЦК ІФНМУ.

 

Для участі в тестуванні необхідно:

1. Заповнити анкету учасника тестування (див. прикріплений файл);

2. Надіслати до 10:00,  14 лютого свою анкету на електронну адресу кафедри мовознавства: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або на хмарну пошту кафедри мовознавства Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. для реєстрації на тестування.

 

Завідувач кафедри мовознавства Луцак С.М.