НОВИНИНОВИНИ РОЗГОРНУТИЗГОРНУТИ

В Івано-Франківську 22 березня почався ХI стоматологічний форум. В рамках масштабного заходу в медичному університеті відбувається виставка «Медвін: стоматологія 2023». Вона триватиме 22-25 березня на базі спорткоплексу ІФНМУ по вулиці Целевича, 34.

В Івано-Франківському національному медичному університеті в лекційній аудиторії стоматологічного корпусу відбулися виробничі збори студентів третього курсу стоматологічного факультету.

У понеділок, 20 березня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулися змагання з шахів серед викладачів, працівників і студентів університету.

16 березня на базі кафедри дитячих хвороб ПО в рамках ОК 8 ОНП 228 "Педіатрія" відбулося комплексне практичне заняття – майстер-клас на тему: «Ідіопатичний ювенільний артрит: діагностика, сучасні стратегії лікування» для аспірантів І року навчання  (Ніна Фокшанська, Костянтин Коваленко).

У неділю, 19 березня, відбулася чергова благодійна інтелектуальна гра у форматі «Що? Де? Коли?» Традиційно участь у ній взяла й команда студентів Івано-Франківського національного медичного університету.

У п’ятницю, 17 березня, члени студентського наукового гуртка кафедри медичної інформатики, медичної та біологічної фізики ІФНМУ під керівництвом доцентки Наталії Остапович відвідали «Лабораторію нанотехнологій для матеріалознавства, енергетики та медицини» на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Для групи цьогорічних випускників стоматологічного факультету кафедри ортопедичної стоматології та анатомії людини провели спільне практичне заняття.

Максим Фединяк, студент магістратури І курсу 95 групи спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» здобув подвійну (на праву та ліву руки) перемогу на чемпіонаті Івано-Франківської області з армспорту у ваговій категорії 65 кг.

16 березня в рамках 34 наукової сесії Наукового товариства ім. Шевченка в місті Івано-Франківськ в стінах університету відбулося засідання Медико-біологічної комісії осередку НТШ в ІФНМУ за головуванням доцента кафедри загальної та судинної хірургії Антона Симчича.