13 березня 2024 року відбулися вибори голови Студентського самоврядування ІФНМУ. На посаду претендувало двоє студентів: Марʼяна Буждиган та Данило Рудий. Обоє кандидатів попередньо подали свої передвиборчі програми, щоб ознайомити студентську спільноту зі своїм баченням розвитку студентського самоврядування.

За результатами голосування, участь у якому взяли 523 виборці з усіх факультетів та фахового медичного коледжу, головою Студентського парламенту стала п’ятикурсниця медичного факультету Марʼяна Буждиган – її підтримали 326 виборців (62,33%).

За Данила Рудого віддали свої голоси 162 виборці (30,9%). 21 виборець не підтримав жодного кандидата; 14 бюлетнів визнані недійсними.

Довідково: Студентське самоврядування – це форма управління, за якої студенти на рівні академічної групи, курсу, факультету, гуртожитку, студентського підрозділу ВНЗ мають право самостійно вирішувати питання внутрішнього управління.

Студентське самоврядування в університеті діє відповідно до положення про студентське самоврядування ІФНМУ. Дане положення розроблене на основі примірного положення про студентське самоврядування у вищих навчальних закладах України (наказ Міністерства освіти і науки України 15.11.2007 р. №1010).

Студентське самоврядування ІФНМУ (студентський парламент) – це гарантоване державою право студентів, лікарів-інтернів, клінічних ординаторів самостійно вирішувати питання забезпечення реалізації, передбачених Законом України «Про вищу освіту» прав та обов'язків студентів.