Днями в Києві на базі Національного медичного університету імені О.О.Богомольця відбувся з’їзд органів студентського самоврядування медичних вищих навчальних закладів України. Серед представників дев’яти медичних вишів були й студенти Івано-Франківського національного медичного університету.

Головною метою з’їзду було створення єдиної координаційної організації, тож у результаті відбулося створення Всеукраїнської організації медичних органів студентського самоврядування (ВОМОСС).

«Нині студентські організації розвиваються дуже динамічно, адже це відносно молода гілка в розрізі університетських структур, якщо порівнювати із практикою європейських вишів, — розповідає голова Студентського парламенту ІФНМУ Олег Тромбола. — Ми регулярно спілкуємось, спільно вирішуємо різні питання чи просто радимо один одному, як краще поступити в тій чи іншій ситуації. Усі учасники залишилися задоволеними цим з’їздом, адже вдалося обмінятися позитивним досвідом та укріпити дружні стосунки між студентськими лідерами медичних університетів майже всієї України».