Ректорат університету, дирекція медичного коледжу ІФНМУ вітають усіх колег, випускників коледжу, а також студентів сестринського відділення з Міжнародним днем медичної сестри!

Цього року в медичному коледжі відбудеться ювілейний двадцятий випуск майбутніх медичних сестер. Люди цієї професії приймають на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігають найцінніше, що є у людини — її життя.

Міжнародний день медичної сестри відзначається щорічно 12 травня. Проводиться під егідою Міжнародної Ради медсестер (ICN). У 1974 році ICN прийняв рішення відзначати Міжнародний день медсестри 12 травня, в день народження Флоренс Найтінгейл, однієї із засновниць служби сестер милосердя.

Зичимо міцного здоров’я, успіхів у роботі та навчанні, сімейних гараздів,щастя, благополуччя. Нехай ваша нелегка праця, яка повертає людям здоров’я, приносить радість та людське щастя!