У фаховому медичному коледжі ІФНМУ відбувся I етап Всеукраїнської олімпіади з математики, в якому взяли участь вісім студентів першого курсу коледжу. Олімпіаду організували та провели викладачі коледжу Світлана Шулепа, Софія Яремій та Світлана Лісовська.

«Участь студентів в олімпіаді — це перший крок в професійній і науковій діяльності, — говорить Світлана Шулепа. — Математична компетентність є однією з найважливіших ключових компетентностей для здобувачів освіти рівня фахового молодшого бакалавра. Вона дозволяє використовувати математичні методи в життєвих ситуаціях. В сучасному суспільстві математика має велике значення, а саме в розвитку технологічного та економічного потенціалу держави. Крім того, математика завжди буде в пригоді для успішного вивчення інших навчальних предметів».

За результатами олімпіади, призові місця зайняли:

I місце – Іван Колотило – 23 група;

II місце – Тетяна Струк – 47а група;

III місце – Богданна Гавадзин – 47a група.

Переможець візьме участь у другому етапі Всеукраїнської олімпіади. Сподіваємося, епідемічна ситуація дозволить провести це інтелектуальне змагання.