На кафедрі дитячих інфекційних хвороб Івано-Франківського національного медичного університету відбулося засідання, яке відвідав ректор університету професор Микола Рожко.

Завідувачка кафедри професорка Галина Матейко розповіла про роботу професорсько-викладацького складу кафедри. Наукова робота кафедри спрямована на покращення та удосконалення дiагностики, лiкування дітей з iнфекцiйними хворобами та їх профілактику. За словами Галини Матейко, нині викладачі кафедри також консультують пацієнтів у міській та обласній дитячих клінічних лікарнях.

Ректор також оглянув аудиторії та приміщення для викладачів кафедри. Цей невеличкий корпус розташований на території Івано-Франківської обласної клінічної інфекційної лікарні по вулиці Сагайдачного. Кілька років тому тут відбувся капітальний ремонт, і кафедра отримала кілька нових навчальних аудиторій.