У неділю, 13 березня, викладачі та студенти ІФНМУ організовують події для мешканців міста та переселенців. Дорослих франківців навчатимуть надавати першу медичну допомогу в умовах війни, а дітей запрошують навчитися лікувати іграшкових ведмедиків.

Лекція професора ІФНМУ Вадима Сулими «Надання невідкладної допомоги в умовах війни» відбудеться на базі університету вже вдесяте.

Зауважимо, що всі попередні заходи, починаючи від 26 лютого, збирали велику авдиторію зацікавлених, а присутні, серед яких і переселенці, навчалися робити серцево-легеневу реанімацію й зупиняти кровотечу за допомогою підручних засобів.

Початок лекції об11 год. Всіх охочих чекають в ауд. 2 ( перший поверх).

Для реєстрації мати документ, що посвідчує особу.

зображення viber 2022 03 13 08 45 59 550

Ще одна волонтерська студентська ініціатива бере під свою опіку найменших переселенців міста.

Європейська медична асоціація (EMSA) організовує для найменших переселенців Івано-Франківська проєкт «Лікарня для ведмежат».

«Кілька років поспіль ми вчили лікувати ведмедиків наших найменших містян, а нині беремося організувати таке дозвілля для діток, які вимушено опинилися далеко від своїх домівок, – кажуть організатори події. – Разом будемо навчатися та гратися, щоби малеча не боялася лікарів, а також щоби підтримати малих українців, родини яких постраждали через наступ окупанта».

Захід відбудеться о 16 год. у приміщенні мистецького простору Підземний Перехід «Ваґабундо» (вул. Пилипа Орлика, 7)

Реєстрація: 066 355 35 31

Все буде Україна!