У вівторок, 24 травня, в університеті відбулося засідання Наглядової ради ІФНМУ. Учасники обрали голову.

Новий склад учасників Наглядової ради  Івано-Франківського національного медичного університету був затверджений 15 лютого і вже за тиждень планували обрання голови. Оскільки 24 лютого розпочалося повномасштабне вторгнення росії в Україну та на деякий час звичний режим роботи університету змінився, чергове засідання довелося перенести.

Свою роботу наглядова рада відновила нещодавно, а її головою обрали генерального директора ДП ВО «Карпати»  Дмитра Втерковського.

Серед інших учасників Наглядової ради Університету до її складу увійшов ректор Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника професор Ігор Цепенда, директор Коломийського медичного коледжу ім. І. Франка Василь Васкул, народний депутат України IX скликання Едуард Прощук, заступник міського голови Івано-Франківська Олександр Левицький.

Присутні на засіданні говорили про підтримку Університету, що в цей непростий час є дуже важливо підтримувати  розвиток медичної освіти та науки.

Далі буде...