Днями в ІФНМУ відбулося підсумкове засідання з обговорення освітньо-професійної програми (ОПП) «Фізична терапія, ерготерапія» бакалаврського рівня.

«Ця освітня програма пройшла акредитацію національного агенства забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) минулого року. Програму оновили з урахування рекомендацій нацагенства та учасників освітнього процесу», - зазначила гарант програми, доцентка кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії з курсом фізичного виховання, кандидат наук з фізичного виховання і спорту Наталія Голод.

В обговоренні взяли участь перша проректорка ІФНМУ доктор біологічних наук, професорка Ганна Ерстенюк, завідувач кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії з курсом фізичного виховання професор Ігор Чурпій, завідувач кафедри загальної практики (сімейної медицини)доктор медичних наук, професор Василь Міщук, завідувач кафедри травматології і ортопедії, професор Вадим Сулима, завідувачка кафедри фізичної та реабілітаційної медицини доктор медичних наук Роксолана Нестерак, начальник відділ європейської кредитно-трансферної системи оцінювання (ECTS) та моніторингу якості освіти, доцент Василь Капечук і начальник навчального відділу Володимир Голуб.

Насамкінець програму  «Фізична терапія, ерготерапія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти присутні рекомендували спрямувати на погодження та затвердження вченою радою університету.