30 листопада в ІФНМУ відбувся перший онлайн-вступ іноземців. Іспит складали 16 громадян Болгарії.

Така можливість передбачена XIV розділом правил прийому на навчання до ІФНМУ іноземців та осіб без громадянства щодо дистанційного набору. Для цього також 19 жовтня 2022 року уклали угоду з партнерською організацією, що є резидентом країни походження вступників ТОВ «Іра-АБВ слов’янський навчальний центр» - резидент Болгарії.

Попри складні умови, зокрема відсутність світла та зв’язку,  вдалося організувати іспит завдяки самовідданості членів приймальної комісії та працівників університету та технічному забезпеченню (генератора). Все проходило згідно з правилами, що зафіксовані у протоколі приймальною комісією.

«Незважаючи на військовий стан, іноземні громадяни продовжують вибирати наш університет для свого навчання. Ми також ще очікуємо на наступних 16 громадян Болгарії, які готують свої документи для подачі на вступ», - зазначив Віталій Осадець, відповідальний за вступ іноземних громадян, начальник відділу міжнародних зв’язків.