В онлайн-форматі відбувся телеміст  між студентськими науковими гуртками кафедр психіатрії, наркології та медичної психології Івано-Франківського національного університету та Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського на тему.

Зокрема, йшлося про посттравматичний розлад: від минулого до сьогодення.

Такий захід підтримав та організував завідувач кафедри психіатрії ІФНМУ проф., заслужений діяч науки і техніки України, д.м.н. М. Пустовойт та керівництво ІФНМУ: перша проректорка, д.біол.н., проф., Г. Естенюк та декан медичного факультету д.мед.н., проф., заслужений лікар України Р. Яцишин.

Учасники заходу мали можливість прослухати цікаві доповіді доц. І. Ромаша (ІФНМУ) та ас. В. Білоуса (ТНМУ). Також дізналися цікаві факти про історію виникнення ПТСР, актуальність цього захворювання та як розпізнати серед інших нозологій саме посттравматичний стресовий розлад.