В університеті традиційно відбувся Кубок ІФНМУ з мініфутболу. Організатори - учасники студентського парламенту.

У змаганнях взяли участь 12 команд різних курсів та факультетів, які попередньо зареєструвалися на Кубок. У фіналі за першість змагалися чотири команди, серед яких:

• Грім Пантери (перший курс стоматологічного факультету);
  • Ескулаб (лікарі-інтерни);
  • Прикарпаття Б (шостий курс, медичний факультет);
  • ФК Фанін (студенти-ерготерапевти)

Нагадаємо, що з нагоди відкриття Кубка раніше провели товариський матч, у якому взяв участь й ректор університету Микола Рожко у складі команди «Ветерани» проти команди «Пасічанка».

Відтак, за результатами трьох етапів гри перемогла команда «Ескулаб». Друге місце зайняли учасники команди ФК «Фанін», третє – «Прикарпаття Б».

Крім того, ректор нагородив Назара Салімоновича як найкращого воротаря та Владислава Шнайдера – найкращого бомбардира.