Протягом другого-третього березня на базі кафедри фізичного виховання спортивної медицини та ерготерапії відбулись змагання на Кубок ІФНМУ з баскетболу 3/3 серед студентів.

Участь взяли сім студентських  команд. В перший ігровий день відбулись ігри в групах, де чотири переможці вийшли 1/4 фіналу. У другий день відбулися півфінальні та фінальні ігри, де визначили переможців та призерів.

Відтак, ними стали:

• 1 місце - команда "Малесенькі долоньки"
  • 2 місце - "Підсніжники" (студенти фахового медичного коледжу ІФНМУ);
  • 3 місце - "Рижі мавпи";
  • 4 місце - "Випускники".

Найрезультативнішим став Захар Рябокінь, студент першого курсу, 10б.

Нагородили учасників гри ректор Микола Рожко та Олександр Бульбук, директор Фахового медичного коледжу.

За словами завідувача кафедри фізичного виховання спортивної медицини та ерготерапії, доц. Володимира Левка, такі змагання на Кубок ІФНМУ відбуваються вперше. В такий складний час, час війни, студенти беруть активну участь у змаганнях, підтримуючи свою фізичну форму.

Учасники гри вдячні за організацію студентському парламенту та ЗСУ за можливість займатися спортом під спокійним небом у вільній країні.