Восьмого березня до Івано-Франківського національного медичного університету завітав американський лікар, дитячий офтальмолог, доктор Пол Рунге (Dr. Paul Runge, MD).

Фахівець – відомий спеціаліст в галузі неонатальної офтальмології та патології сітківки дитячого віку. До слова, візит Пола Рунге до нашого університету організований вже не вперше.

Доктор Рунге зустрівся із лікарями-інтернами з офтальмології, студентами медичного факультету та співробітниками кафедри офтальмології і представив цікаву розповідь на актуальну тему «Червоне око».

Ознайомив присутніх з лазер-офтальмоскопом та розповів, як правильно працювати із лазером.

Кожен присутній зміг попрацювати із лазер-офтальмоскопом та відчути себе у ролі спеціаліста із лазерної хірургії сітківки.